Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálnál a helyemben?

Mit csinálnál a helyemben?

Figyelt kérdés

(annyit azért előre írnék hogy itt 100% hogy nem maradok, már nem is akarok beszokni) Az a nagy helyzet hogy most jöttem 9.-be egy nagyon jó kis közösségből. A mostani osztályom viszont híresen sz@r osztály, a tanárok körében is. Engem külön szavakkal vagy fizikailag nem szivatnak, de nem beszélnek hozzám, én sokáig próbálkoztam hogy felteszek egy-egy kérdést stb, de kapok egy gyors választ, aztán elfordul vagy elmegy az illető. Amúgy mindenki hangoskodó és nagypofájú... Én pedig nagyon nem olyan vagyok, ha új helyzetbe, vagy idegen társaságba kerülök, akkor idő amíg feloldódok..azt hittem ebben semmi különösen ellenszenves nincs, de ők ezt nem szeretik..Napközben ilyen pánik hullámaim vannak. Már eldöntöttem hogy átmegyek máshová. Van egy gimnázium ami pont nagyon jó lenne nekem, és egy osztályba kerülhetnék a régi oszt.társammal, aki jó barátnőm is egyben és rajta kívül is sok ismerősöm van ott. Az a baj, hogy itt jelenleg nincs hely..A másik gimnáziumban szintén van pár ismerősöm, és az unokatesóm eggyel fölém járna, de azt mondják hogy nagyon reálos iskola ami nekem sosem volt az erősségem..

Az a kérdésem hogy ti várnátok e a helyemben még az elsőre, ahol nem biztos hogy lesz hely, vagy elmennétek a másodikba?


2011. okt. 24. 08:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi ha végigolvassa valaki
2011. okt. 24. 08:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben várnék jövő őszig, de te érzed, mennyire kibírhatatlan a jelenlegi osztályod.
2011. okt. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hmmm. Hát ha nem kibírhatatlan akkor várhatsz, bár az is igaz hogy sokszor nem veszed észre milyen hatással vannak rád mások, például az hogy nem beszélnek veled. Szóval nem kell hogy nagy probléma legyen de, ja meg jut eszembe pánik hullámaid vannak, na hát az nem épp a 9. járó természetes dolgok egyike.


Mindenesetre szerintem várd meg az őszt, ha nem érzed úgy hogy na ez már elviselhetetlen. Meg a mostani állapot még nem vészes nem szívatnak sehogy sem, csak épp le*arnak. Az se jó de jobb mint ha téged pickelne az egész osztály. Mert az r..t rossz.

2011. okt. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bánomisén ***** válasza:

Ha kibírod, hogy megüresedjen egy hely az első gimiben, akkor várj, de ha annyira rosszul érzed magad az osztályban, akkor viszont vállald be azt a reál jellegű gimit. Ki tudja, még az is előfordulhat, hogy ott megszereted a matekot :-)


Te érzed, hogy mennyi időt bírsz ki a jelenlegi osztálytársaiddal. Végülis most abban a cipőben jársz, hogy van egy jó, ám bizonytalan lehetőséged és egy kevésbé jó, de biztos.

Az utóbbit akkor válaszd, ha gyorsan akarsz lépni, az előbbit pedig akkor, ha maradt még türelmed a mostani osztálytársaidhoz.

2011. okt. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sz@r közösségben nem lehet tanulni. Kocc GYORSAN!
2011. okt. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van meg mond valamit. Bár talán 1 év még nem vészes. De ha lehet akár átmehetsz addig a reálos suliba aztán meg jövőre mész amoda.
2011. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na, mi lett azóta?
2012. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én biztos szétvernék mindenkit és utána átmennék egy másik iskolába. :) Mondjuk az 1. részéhez kéne egy kis erő? ami belőlem kissé hiányzik. :) De ilyen osztályban én sem maradnék tovább. (esetleg megkérném az igazgatót:ha szeretné, hogy továbbra is abban a suliban maradjak, akkor rakjon át a másik osztályba az évfolyamon: persze csak, ha van ilyen lehetőség, illetve csak akkor, ha a másik osztály nem ugyan olyan retardált!) :)
2016. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1. sor ? helyett , !!! :)
2016. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!