Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dual sim kártyás telefon?...

Dual sim kártyás telefon? Vajon van megbízható fajta?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet,de mindenkitől azt hallom,hogy nem működnek megfelelően. Van valakinek,ami bevált? Milyen tipust érdemes venni? Max. 40 ezret szánok rá.
2011. szept. 21. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
samsung C6712 star II Duos
2011. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tapasztalat? Neked van ilyen?
2011. szept. 21. 11:24
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem nem ilyen van, de volt már a kezemben és nem rossz.


bővebben róla:


[link]

2011. szept. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi,megnézem.
2011. szept. 21. 11:31
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem ájfon 4 klón van, és az is 2 sim-es. 25 ezer újan, garival. semmi problémám nem volt még vele, rendesen kezeli a 2 simet.

a tipust pont nem tudom de htc-ben is van 1 ismerősömnek és nagyon dicséri.

2011. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bix válasza:
tipikusan a kínai cuccokkal nincs gond dual sim téren. keress rá dualsimre mobilarénán, van egy csomó teszt. asszem pont valami samu volt ami egyszerre pl nem tudta kezelni a kettőt aktívan, a kínai vackoknál meg ilyen gond nincs...
2011. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kínai vacak érintős klónja volt a páromnak. Nemhogy semmit sem csinált abból, amit írtak róla, hanem smst is nehezen írt, és telefonálásra sem volt jó. A képernyője sok helyen érzéketlen volt, a végén enyhe érintésre is megrepedt. Úgy kidobtam, hogy azt se tudom, hol állt meg, csak az a baj, hogy vele együtt X ezer forintot is. Nagyon haragszom az ilyenekre, SOHA TÖBBET DUÁL KÍNAI KLÓNT!!!!
2011. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ki olyan hülye aki eleve vesz KLÓNT?
2011. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kínai klónokról inkább ne beszéljünk. Sok márkás dual sim mobil van a piacon. De szerintem az a legjobb, amit én írtam. A többi eléggé low-end.
2011. szept. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,így legalább tudom,hogy mit keressek.
2011. szept. 21. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!