Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érintőképernyős telót...

Bitangjó kérdése:

Milyen érintőképernyős telót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Az ár max 50-70ezer. A lényeg h wifi legyen benne meg legalább egy 3 megapixeles kamera. Iphone nem is érdekel szal azt kihagyhatjuk a sorból :)
2011. szept. 23. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Motorola defy
2011. szept. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
androidos okostelefonok... nemet kort..sokat számít. mennyit játszol rajta? csak neteznél? szüleid veszik vagy szeretnél rajta minnél többet spórólni? kevés az adat!
2011. szept. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha 71 ezret rászánsz, akkor HTC Desire. Egy komoly felsőkategóriás gép (nyugi, nem kelrülne ennyibe, ha mostani modell lenne). Ennyi pénzért véletlenül sem veszel jobbat, ezenkívül a mai napig versenyképes a nagyokkal...

Szerintem ez a legjobb választás, ami lehet. Ha kételkedsz benne, meggyőződhetsz róla a Mobilarena.hu-n

2011. szept. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem menj el pl media marktba ha van közelben, ott próbálgasd a telókat. Itt általában olyanok írnak, akik a divatot követik, és azért írogatják, mert más szerint jó. Én például amellett hogy tesztekből tájékozódok, pl media marktban veszem kicsit szemügyre, aztán persze ha az anyagiak engedik, nem ott, hanem máshol olcsóbban megveszem.
2011. szept. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, én sem infókból táplálkozom. Van egy Desire-öm, és nem csak ezért mondom, hogy jó. Utáltam az Androiot, ám nagyon kellemeset csalódtam ebben a HTC modellben.
2011. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A desire tényleg egy jó választás DE:

meizu m9 talán még jobb

[link]

fogalmam sincs hogy lehet-e még kapni de mostanra már kellett hogy csökkenjen az ára, a neve meg ne tévesszen meg nem egy kínai vacak

2011. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
galaxy ace nahgyon joo
2011. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"galaxy ace nahgyon joo"


Az árához képest nem igazán...

Csomó jobb telefon van abban az árkategóriában...

Xperia Mini/Mini Pro, Motorola Defy stb.

2011. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 17:36


És te megbíznál egy ilyen Meizu készülékben? Elég kínaiul hangzik.

2011. szept. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

előttem szólónak:

igen

procit samsung gyárt ugyanez van a galaxy s-vawe párosban is

kijelzőt a sharp gyártja az egyik legjobb kijelzőgyártó

a rendszer android tehát azzal sincs probléma

kínában gyártják ahol a telefonok 90%-t (pl az iphone-t is)

egyedül az ára kínai(tehát olcsó) ez is egy jó pont

Itthon azért lehet kevés helyen kapni mert már kínában akkora rá a kereslet hogy csak egy kis része jut el külföldre.


A kérdérhez:ennyiért még a nokia C7 is egy remek ajánlat

2011. szept. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!