Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ausztriában szeretnék telefont...

Ausztriában szeretnék telefont venni, segítenél?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy külföldön olcsóbban lehet mobiltelefonhoz jutni, mint kedves hazánkban. Én Ausztriában szeretnék majd vásárolni, a t-mobile-nál.

Olyan telefont szeretnék venni, amely nem előfizetéses. A www.t-mobile.at weboldalon kerestem ilyen telefont, de nem igazán találtam, lehet csak én nem vagyok hozzáértő. Tudnátok segíteni ebben, hogy ott a Domino kártyás telefonokat hogyan nevezik? Illetve vásárolt már külföldön valaki telefont? Véleményt és tapasztalatokat várok, előre is köszönöm. Értelmes válaszokat légyszi


2011. szept. 25. 07:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A kint szerzett telefont itthon akarod majd használni?

Akkor független készüléket kell venned, másként itthon kell függetleníteni, ami plusz néhány ezresbe kerül ha egyáltalán meg tudják oldani.

Máskülönben nem fogja majd elfogadni a magyar sim kártyát.

2011. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van pár probléma az elképzeléseddel.
2011. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt vannak a "kártyás" telefonok. Csalódni fogsz.

[link]

Úgy általában Európában nyugatra nem nagyon raknak okos telefonokat a pre-paid ("káryás") kategóriába. Teljesen rendben van, mivel ezekhez a telefonokhoz nem árt ha van adatforgalom is. ( Ez egyébként jellemző az USA-ra is, nem tudsz pre-paid-es iPhone-t venni, sőt a pre-paides SIM nem működik az okostelefonokban )

Azt ugye tudod, hogy ahogy ez előzőek is írták nem fogod tudni használni magyar T-Mobile SIM kártyával?

2011. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!