Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor mi a teendő? (iPhone 4)

Ilyenkor mi a teendő? (iPhone 4)

Figyelt kérdés

Az előbb teljesen lemerült a készülék, ezért feltettem töltőre. Megjelent a töltöttségjelző kis piros akkumlátor és jelezte hogy töltődik. Ezután megpróbáltam bekapcsolni, de most már vagy 5 perce csak az Apple logót mutatja és a kis loading jelet...

mit kell ilyenkor csinálni? szerintem teljesen lefagyott..

most levettem a töltőrő,, hátha megint lemerül teljesen és azután megint feltehetem.


mi ilyenkor a teendő??

pls normális válaszokat:) köszönöm előre is


2011. szept. 27. 18:53
1 2
 1/20 anonim válasza:

Betöltődött már azóta?


Páromé is lassan indul ilyenkor.

2011. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

nem még mindig a logót mutatja és a kis loading jelet. de már vagy 10 perce

érdemes lenne kivárni megint míg teljesen lemerül és utána megint bedugni tölteni?

lehet, az volt a baj, hogy először merült le teljesen és ilyenkor még kicsit "hülye". 2 napos a telefon

2011. szept. 27. 19:03
 3/20 anonim válasza:
Megnéztük a párom kütyüjét, a két gombot próbáld meg egyszerre nyomni, elviekben újra kellene indulnia.
2011. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Merítsd le megint, majd bekapcsolás nélkül töltsd föl. Ha akkor sem működik, akkor menni kell reklamálni. Ilyen drága telefonnál ez nem elfogadható, főleg nem 2 nap után.
2011. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
igen megnyomtam a 2 gombot egyszerre most ki is kapcsolt. de nem merem megint bekapcsolni hátha lefagy újra. akkor szerintetek dugjam be tölteni?
2011. szept. 27. 19:13
 6/20 anonim válasza:
Tedd fel töltőre, ne kapcsold be, bekapcsol majd magától.
2011. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
most feltettem töltőre, megint megjelent az Apple logó és a loading jel. pedig most nem nyúltam a ki/be gombhoz..
2011. szept. 27. 19:20
 8/20 anonim válasza:
Most hagyd. Látod a töltöttségi állapotát?
2011. szept. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem. még mindig a logót és a loading jelet mutatja. de az előbb, ahogy mondtad a 2 gombbal már sikerült eltüntetni ezeket, de most, hogy megint feltettem töltőre, megjelentek
2011. szept. 27. 19:24
 10/20 A kérdező kommentje:
nem lehet, hogy az a baja, egyrészt hogy először merül le, másrészt meg hogy ő bekapcsolna, de még nincs annyira feltöltődve ezért csak az Aplle logót mutatja. lehet, hogy ha teljesen feltöltődött, bekapcsol magától
2011. szept. 27. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!