Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor mi a teendő? (iPhone 4)

Ilyenkor mi a teendő? (iPhone 4)

Figyelt kérdés

Az előbb teljesen lemerült a készülék, ezért feltettem töltőre. Megjelent a töltöttségjelző kis piros akkumlátor és jelezte hogy töltődik. Ezután megpróbáltam bekapcsolni, de most már vagy 5 perce csak az Apple logót mutatja és a kis loading jelet...

mit kell ilyenkor csinálni? szerintem teljesen lefagyott..

most levettem a töltőrő,, hátha megint lemerül teljesen és azután megint feltehetem.


mi ilyenkor a teendő??

pls normális válaszokat:) köszönöm előre is


2011. szept. 27. 18:53
1 2
 11/20 anonim válasza:
szerintem dobd ki az iphonet (vagy add nekem) és vegyél helyette 1 androidost :P
2011. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Várd meg, amíg feltöltődik. Utána biztosan kiderül.
2011. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
jah androidod -.- azt ami a legmegbízhatatlanabb OS , de am ilyenkor lekell meríteni teljesen és utánna fel a töltőre (próbáld meg még 1x) ha nem megy akkor restore , ez tuti megfogja oldani , ha meg nem akk szervíz
2011. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 bp1985 ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy az android a legmegbízhatatlanabb, soha nem csinált ilyet. A 3gs-em is lefagyott anno. Szóval melyik a megbízható? Haverom i4-e is fagyogat. Hívják, majd nem tudja felvenni. Nagyon jó telefon, valóban.
2011. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
most feltöltődött, de még mindig csak az apple logót mutatja... ha rádugom a gépre az iTunes megnyílik, de nem jelenik meg benne a telefon, tehát restoreolni sem tudom. most várjam meg amíg teljesen lemerül, aztán töltsem fel? egyáltalán mennyi idő az amíg teljesen lemerül? :(
2011. szept. 27. 21:16
 16/20 A kérdező kommentje:
azt egyébként nem írtam, nem tudom számít-e, hogy jailbreakelve van... lehet, hogy emiatt nem indul el?
2011. szept. 27. 21:26
 17/20 anonim ***** válasza:
az lehet :S hanyas volt a verziója az iphone nak amikor jailbreakelted, mer asszem van olyan falyta jb amitől nemfog tudni elindulni az iphone csak segitségel erről a szifonon olvastam ennyi amennyi eszembejut a cikkről de : [link]
2011. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
ios4.3.4 volt a jailbreakelt...
2011. szept. 27. 21:51
 19/20 A kérdező kommentje:
Közben mar sikerült megoldanom a problémát és működik a teli :)) most is arról írok..
2011. szept. 27. 22:45
 20/20 vilmos155 válasza:
hogy javult meg léci írd le
2013. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!