Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont szeretnék venni,...

Új telefont szeretnék venni, mindenképpen zenetelefon, és jó lenne ha nem lenne érintőképernyős. Érdekelne nektek melyik vált be, és hogy mi szól a telefon mellett/ellene?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
mi szól az érintőképernyő ellen? Nekem 5800 van, semmi esetre se olyat. :D Érintőképernyős jobb szerintem, de ne legyen böködőceruzája
2011. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson. Ellene semmilyen érvet nem tudok mondani, csak mellette. 7 éven át Nokia-párti voltam. Mindig, mindegyiknek volt valami baja, úgy félévente cserélgettem. Ez a telefon 2,5 éves... Életemben talán az 5110-es Nokia volt, amit ennyi ideig használtam. Így, 2,5 év után se akarom lecserélni ezt a Sony Ericssont - és ha valaha kénytelen leszek új telefont venni, csakis Sony Ericssont vennék! Nagyon jó, és soha, semmi bajom nem volt vele.
2011. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14:02 Én se vennék sose érintőképernyőset. Az ember ujja mindig valamennyire zsíros... És maradi vagyok, és kész! :)
2011. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az érintőképernyő nem nekem való, karcolások, stb. Meg nekem most (régebbi) xpressmusicom van, csak már rossz az aksija, meg szanaszét van törve, de egész jól bírta a strapát, valami hasonló kéne. Ami pl ha leesik, akkor nem törik szét azonnal.

14:02 és pontosan milyen telód van? Érdekes amúgy, nekem eddig mindenki szidta a Sony Ericssonokat.

2011. jan. 25. 14:06
 5/10 anonim válasza:
Sony Ericcson C702!:p
2011. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Sony Ericsson w595. Már lassan másfél éves, az aksija hibátlan 4-5 napot is kibír, sűrűbb használatnál kb 3-4 napot! Egyedül a hozzá adott fülese nem jött be, de szerencsére volt itthon agybadugós, mert nekem az a legjobb!

2 gigás kártyát adnak/adtak hozzá, arra sok zene ráfér!

2011. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez a telefon nagyon tetszik, de úgy tudom már nem nagyon lehet kapni. Mindenesetre körülnézek, köszönöm!:)
2011. jan. 25. 15:34
 8/10 A kérdező kommentje:
És a w595 mennyibe kerülne amúgy?
2011. jan. 25. 15:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert sony ericcson csak zenetelefon. a réggebi telefonjai jók de ma már nem megy neki a telefongyártás
2011. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem megfelel, igazából nagyon másra nem használom, tudjak rá valami szép témát letölteni, normális csengőhang, tudjak telefonálni, smsezni, zenét hallgatni, ne merüljön le fél nap alatt, és nekem tökéletes :) Bár kinézet sem utolsó szempont, de ez a w595 nagyon tetszik
2011. jan. 25. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!