Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel Mandarina Duck telefon...

Pocok93 kérdése:

Alcatel Mandarina Duck telefonom van és megtelt a SIM kártya meg a memória kártya is SMSekkel és én nem szeretném kitörölni azokat, le szeretném menteni a számítógépemre. Hogyan tudom azt megcsinálni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 20:54
 1/1 intrepid ***** válasza:
Nos pocok93: csak azért írok, mert látom, nem válaszolt senki. Nekem Nokiám van, ahhoz értek, de nagy különbség nem lehet ebben. Amire szükséged lesz: a telefon, a memóriakártyával, adatkábel a telefon és a számítógép közé, valamint egy szoftver a számítógépen. Nokiánál Pc suite-nak hívják, Samsungnál Pc studiónak. Megtalálod az Alca honlapján Feltelepíted a számítógépre, összekötöd a gépet a telefonnal az adatkábellel, és nagyjából ennyi.
2012. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!