Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor kapom vissza az ellopott...

Joe74 kérdése:

Mikor kapom vissza az ellopott telómat?

Figyelt kérdés
Ellopták a nokia e71-es telómat.Bejelentettem a rendőrségen és azt mondták ha majd bekapcsolják akkor le tudják nyomozni a telót az imei száma alapján. Ez meg is történt de akihez kimentek azt mondta ,hogy csak kipróbálta és már nincs nála a telefon mert visszaadta annak aki el akarta neki adni, azt meg természetesen nem ismeri:-)na persze,, de azóta viszont nem kapcsolták be ez már lassan fél éve történt most akkor felejtsem el vagy egyáltalán meddig figyelik telefont? Van még remény??
2011. okt. 9. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs... Figyelni figyelik, mert azért az nekik jó pont, ha elkapnak egy tolvajt.
2011. okt. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na igen de mennyi ideig figyelik? mert már fél év eltelt és gondolom nem ezt az egy telefont lopták el az országban.
2011. okt. 9. 09:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez rossz hír, nekem 1 héten belül visszaadták a telómat, szerintem őket kérdezd meg erről, azt aki az ügyeddel foglalkozott.
2011. okt. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

egyéni vélemény:szerintem már nemfogod visszakapni


DE mindenféleképpen menny be és kérdezd meg a rendőrséget!

2011. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták ,hogy erről nem adnak ki infót,hogy meddig figyelnek....:-(
2011. okt. 9. 10:50
 6/8 anonim ***** válasza:
ha fél éve nem volt bekacsolva, valószínű már átírták az imei számát, és valaki boldogan használja, anélkül, hogy tudja, hogy lopott. nem valószínű, hogy valami eddig nem lenne bekapcsolva.
2011. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ilyet lehet ,hogy átírják az imei számot????
2011. okt. 9. 12:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem lehet , de illegálisan megoldható szoftveresen/ alaplap cserével
2011. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!