Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új iPhone vagy a hamarosan...

Új iPhone vagy a hamarosan megjelenő Galaxy Note a jobb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:

note!

A méret számomra nem jelent problémát!

erősebb proci,jobb kijelző s-pen támogatás android amiben van flash és jobban testreszabhatóbb sok ingyenes jó,hasznos app full hd és még sorolhatnám

persze olcsóbb is lesz meg jobb is

2011. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennyire nem jelent problémát?


[link]

2011. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hardware pistikéknek üzenem nézzétek meg mit művel az i4S egy gyengébb hardware-el. 2x-jobb a komplett mobilos mezőnynél.


5"-os kijelzőt én meg tulzásnak tartom, akkor már inkább tabletet veszek.


iPhone 4S azért messze jobb, App-ek sokkal sokkal jobbak +ott a Siri és az iOS5 ami televan uj feature-ökkel

2011. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 csapacsupa ***** válasza:
Megjegyzem Android-om van, de armv6-os és a flash hiánya idáig nem okozott problémát. A Note egy kalap szar. Erős meg nagy, de minek.
2011. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan! Talán annyit tennék hozzá, hogy nem kalap, hanem nagy vödör sz@r. Ennyi erővel veszek egy miniNotebook-ot, nem Note-ot. 4S-re szavazok, ez nem kérdés!
2011. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mindig csak az apple fanok

értsétek már meg,hogy az iphone egy divattelefon

android jobb mint az ios nem kell jailbreakelned,hogy normálisan lehessen használni és nem vészes a note mérete

de pl megnézném hogy egy iphone 4 s-el milyen rajzot lehet készíteni

a prociról annyit,hogy már az s2-ben is kihasználhatatlan úgyhogy annál jobb proci nem nagyon kell

és várjátok meg mert még 1 hónap a megjelenésig

2011. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok Apple fan, de a Samsungokkal nem tudok megbékélni. Pedig nem vagyok ellene, egyszerűen csak nem az igazi. Egyébként valóban fölösleges az 1 GHz-nél erősebb proci. Mellesleg az iPhone 4 mérete az a határvonal, amin felül már kényelmetlen egy érintőképernyős telót használni. Tudjám már egy kézzel is pötyögtetni...
2011. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:23


az iPhone4S-be 400Mhz-el lassabb a proci

nem tudom hol élsz de az iPhone már nem divat telefon.. most a számháboruzás a divat, ghz-ek mpx-ek... kijelző méret és felbontás



a Note egy eltulzott valami... átestek a ló tulsó oldalára

2011. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!