Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Az ár...

Badis kérdése:

Milyen telefont vegyek? Az ár nem számit, de a telefonba nem akarok csalódni!

Figyelt kérdés
Milyen felsőkategóriás telefont ajánlatok,amibe biztos nem fogok csalódni?Érdemes az Iphone 5-re várni?Én ezeken gondolkodok:Samsung Galaxy s2,nokia N9,Sony Ericson xperia Arc,Iphone 4-5,esetleg Nokia E7.Más ötletek?Vélemények ezekről a telókról?Köszi mindenkinek!
2011. okt. 13. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
iphone 4s
2011. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Nokia: semmiképp, bár az N9 már nem symbianos, de a MeeGo sem a legjobb, mivel ez az első és utolsó ilyen telefon, azaz alig lesz támogatva, a symbianos Nokiákat már meg sem említem.

Iphone 5 még minimum 1 év, szerintem nem érdemes rá várni.


A 3 telefon ami szóba jöhet: SGS2, Iphone 4(S), HTC Sensation.


Ez a jelenlegi top3 telefon.

Döntsd el, hogy iOS vagy Android jön-e be jobban (mindegyiknek van előnye-hátránya), ha Android akkor meg döntsd el melyik telefon (én HTC párti vagyok, így inkább Sensation kéne, de az SGS2 sokak szerint jobb).


Csalódni egyikben sem fogsz, kivéve ha túl sokat vársz tőlük (pl. grillsütő egyikben sincs)

2011. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én az androidot jobban preferálom, a Samsungot nem, de mégis S2-t mondok, mert a Sensation túl nehéz hozzá képest.
2011. okt. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

én meg azt mondom, hogy vegyél egy gyémántokkal kirakott iPhone 4-et úgy cirka 6-7millióért!

és ehhez vegyél pluszba iPhone 4 gyémánt tokot is!

ha már egyszer azt mondtad, hogy az ár nem számít! :D

2011. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

N O K I A N 9 ! ! !


Meglátjátok, a Nokia két év után megint nagyot szól majd. A telefon egy újabb mérföldkő lesz!

2011. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy s2 mert androidos
2011. okt. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Te utolsó te mindenhová ugyanazt a 3 szót vagy képes lepötyögni? Tipikus az a fajta lehetsz, akinek életében nem volt még lehetősége komolyabban szemügyre venni a szoftvereket, csak mondod amit hallottál, de gőzöd sincs mi miért van úgy. Tipikus divatmajom vagy.
2011. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nokia N9 vagy E7. Azért mert symbianra nincs annyi baromság kiadva attól még nem rosszak. Hiába van az androidra minden amit rá leeht tölteni néha gondolkozni kéne hogy mi az amit hetente legaább 3x használtok.
2011. okt. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

N9?

A kijelzője jó. A kamerája a többi Nokiához képest jó. De 2 éves hardver, és hiába ARMv7, mégsincs flash...? Kritikán aluli.

2011. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

13:31


Vagy soha nem volt még a kezedbe symbianon kívül más, vagy csak szimplán hülye vagy.

Az android/ios nem azért jobb, mert szebb és van rá sok program.

Hanem mert a symbian úgy ahogy van SZAR. Alárakhatsz 3 terahertz-es procit is, az mindig akadozni fog, lefagyni.

Míg az android/ios nem akadozik (bár egy 30 ezres androidos teló de, de most nézzük a felsőkategóriát), nem fagy le, tud mindent, és ezen felül extraként szép is.

Symbianra egyik sem igaz.

2011. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!