Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Az ár...

Badis kérdése:

Milyen telefont vegyek? Az ár nem számit, de a telefonba nem akarok csalódni!

Figyelt kérdés
Milyen felsőkategóriás telefont ajánlatok,amibe biztos nem fogok csalódni?Érdemes az Iphone 5-re várni?Én ezeken gondolkodok:Samsung Galaxy s2,nokia N9,Sony Ericson xperia Arc,Iphone 4-5,esetleg Nokia E7.Más ötletek?Vélemények ezekről a telókról?Köszi mindenkinek!
2011. okt. 13. 22:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

na ez az utolsó is értelmes lehet!

vedd feleségül azt a zöld bábut és légy vele boldog!!!

2011. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:00


Érdekes, hallottam már nem egy felsőkategóriás telóról, ami belassul, lefagy 1 GHz-es procival. Hoppá, még sem olyan jól optimalizált az az Android se?

2011. okt. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
az android nem hogy nem jól optamalizált, hanem sehogy sem optimalizált!
2011. okt. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Igen, egyértelműen előfordul néha fagyás, több száz telefonra nem tudnak optimalizálni egy rendszert.

De itt a NÉHÁN van a hangsúly.

Symbian-on meg nincs olyan, hogy ne akadozna valamikor.

Tapasztalatból beszélek, vagy egy évig Nokiam volt, soha többet (bár majd ha WP7-es lesz akkor lehet elgondolkoznék rajta)

2011. okt. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Soha többet, mert egy évig volt egy Nokiát, és abban csalódtál a sok millióból. Nevetséges vagy. Érdekes, nekem van egy öreg 5800 XpressMusic-om és nincs panaszom akadozásra...
2011. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Úristen, rég volt már dolgom fanboyyal, és még mindig ugyanolyan idegesítő velük veszekedni.


Igen, soha többet, mert a symbian minden telefonon szar.

Az 5800 meg a legalja mindennek, oké, neked tetszik, használd, de attól még kb S5230 szintjén van a telefon.

Nem fanboy embernek ha 5800-ja van minél hamarabb megpróbálja elpasszolni azt a telefont.


Igen, amíg symbianos egy Nokia addig nem venném meg semmiképp.

2011. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Itt a fanboy te vagy! Annyit értesz a telefonokhoz mint szamár az autóvezetéshez. Kérlek szépen egy Symbian is tudja mindazt, amire egy átlagembernek szüksége van. És az 5800 zenében minden téren felzabálja az összes zöld ufós telefonodat. Mellesleg Androidos telóm van, képzeld, de így is belátom, hogy nem tud újat adni egy Symbianhoz képest.
2011. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

apa kezdőőőődik! :D

én azt mondom, hogy a symbian az olyan sokat tapasztalt "vén" rókáknak való, mint amilyen én is vagyok!

az android meg a sok fiatal divatmajomnak...

(mint már sokszor elmondtam... legyenek boldogok az alkalmazásboltjukkal, amiben az alkalmazások kb 60%a ugyanaz, plusz ahol az alkalmazások 80%a hülyeség) nyávogós macska amihez beszélni kell, meg fingós program... pffff -.-"

még jó, hogy az OVI nincs tele idióta és értelmetlen sz*rokkal!

2011. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

19:00-nak


Képzeld volt a kezemben Androidos teló igaz csak 2 napig kölcsönban és volt Iphone 3GS is használatban 1 hétig.


Az androidos tee volt nyomva minden programmal. A 3Gs meg akadozott. A symbian egyzer fagyott ki nekem úgy hogy újra kellett indítanom a telót. De ez minden telefonnal megesik. Ismerős Iphonja is fagyott le úgy hogy újra kellett indítani nem is egyszer. Arról ne is beszéljünk hogy a 3GS már eléág rendesen meg volt repedezve a töltőnél és a tetején míg az E90 telóm csak meg van kopva így 2,5 évesen.

Tudom a fiataloknak nagyon megy az android de nekem köszönöm nem kell. Azért mert sok rá a program nem indok hogy megvegyem. És nem vok nokia fan én azért szeretem mert könnyen lehet kezelni.

13:31 voltam.

2011. okt. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

@12:24

Az elég gyenge ellenérv az androiddal szemben, hogy tele van nyomva programmal.

Aláírom, hogy nagyon szar a telefonok gyári szoftvere, és sokan még rá is tesznek egy lapáttal, de aki nem divatból vesz tapifont, az pont azért vesz androidost, hogy mókolja.

2011. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!