Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem rég kaptam egy sms-t a...

Nem rég kaptam egy sms-t a telefonomra, hogy van vmi NETSTART szolgáltatásom, ami levesz 40 pár ft-ot. Küldtem egy sms-t, hogy kapcsolják ki. Azóta nem működik a 0. facebook.com Mi lehet a baj? Miért nem működik? Küldenem kéne vmi sms-t a 1430ra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A netstar az az alap netes csomag. Minimum ez kell, hogy netezhess a telón. De te ezt lemondtad. Ezért nincs net. Ha meg nincs net, nincs facebook.
2011. okt. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nem lehet vhogy visszacsinálni? :S
2011. okt. 16. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért mert az ingyen facebookhoz kell valamilyen internet előfizetés. Neked a netstart volt (aminek nincs havidíja, tehát ha nem használod, nev vesznek le pénzt), de te kikapcsoltad. Kapcsold vissza: +NETSTART
2011. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De. Újra aktiválod a netstartot. Ugyanúgy kell mint ahogy lemondtad csak épp a - helyett egy +-t kell beírni a netstart szó elé ha smsben aktiválod. De akár ügyfélszolgálaton keresztül is meg lehet csinálni.
2011. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Argloss ***** válasza:
Interneten keresztül is lehet aktiválni a T-mobile oldalán a My T-Mobile-on keresztül. Kényelmes, gyors és ingyenes mód...
2011. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, sikerült! :)
2011. okt. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!