Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4et szeretnék venni....

IPhone 4et szeretnék venni. Tudok 1 srácot akinek nem eredeti van ami annyiban különbözik az eredetitől hogy nem micro sim kell bele 3MP a kamera és nem 32GB a memója hanem kevesebb kb 20. Neki is olyan Szerintetek mi legyen? Vegyem vagy ne?

Figyelt kérdés
IPhone 4et szeretnék venni. Tudok 1 srácot akinek nem eredeti van ami annyiban különbözik az eredetitől hogy nem micro sim kell bele 3MP a kamera és nem 32GB a memója hanem kevesebb kb 20. Neki is olyan van és minden órán ideadja játszani tök olyan mint az eredeti tudásra és külsőleg is azt mondta dobozosat 14 e ért tud hozni bontatlanul. Szerintetek mi legyen? Vegyem vagy ne?
2011. okt. 20. 06:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen vedd meg, aztán legalább majd megtanulod h ilyen nincs eredetibe
2011. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Miért beszélitek le a klónról?

A kérdezőnek láthatóan csak farokhosszabbitásra kell az "ifon", oda meg ez tökéletes és mindenki hepi :)

2011. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ipon vagy ifon?
2011. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem is 'iPhone'-om van. Szemet szúrt pár osztálytársamnak, hogy 'iPhone-ja van, kis sznob', stb., pedig nem a padon tartottam a telefont, csak akkor vettem elő, amikor SMS-t kaptam, vagy anyám felhívott. Egy csaj odajött, hogy hadd fogja meg, hadd nézze már meg, hogy mitől olyan jó az iPhone, stb. Nekem meg pont akkor volt 'merülőfélben' szegény telefonom. A menüjéről ordít, hogy copy, amúgy nem vészes.

Ugyan ez volt az 'Ice Watch' óráimmal. Apám haverja 2000 Ft alatt tudott szerezni órákat. Hozott egy feketét és egy fehéret. Teljesen olyan, mint az eredeti! Azóta, és a telefon óta kapom a sznob jelzőt, pedig ha tudnák... (csupán annyira vagyok sznob, hogy 1,5 szobás lakásban lakom anyámékkal, ruhát úgy veszek, ha le van akciózva a New Yorker-ben 890-re, vagy 290-re... És mégis feltudok úgy öltözni, hogy 'sznob' legyek)

17l

2011. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ma 11:11


Magyarországon mindigis sznobnak fognak tartani vele. De amúgy valld be, hogy főleg a márkanév miatt, villogni kérted a szüleidtől.

2011. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze. Kit nem vonzzanak a 'márkás' dolgok?
2011. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem inkább az ár-érték arány és a tudás vonz.
2011. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!