Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem régen vettem egy Nokia...

Nem régen vettem egy Nokia N8-at ( 1 hete ) és nem engedi a kapcsolódást a " Közösségi hálózatba " pedig már volt szoftver frissítés is és volt " Közösségi hálózat " frissítés is. Mit tudnék csinál, hogy fel tudjak menni a "Közösségi hálózatra"?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a telefont be kellene vinnem a szakszervízbe, hogy csinálják meg?
2011. okt. 21. 22:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hát igen, a nem hivatalos van fenn. igazából nem tudom mihez hasonlítani, mert az anna volt fenn rajta, de szinte ahogy megvettem fél napig használtam azzal, viszont előtte androidos telóm volt, és én azt mondom rá, hogy hasonlóan jól néz ki, meg jól is kezelhető, bár van sajnos 1-2 program, ami nem jó...pl a skype nem jó rajta sajnos...de egyébként 1x majd megoldják már azt is, többen jelezték :D igazából nincs különbség ez meg a majd hivatalos belle-től, elrontani nem olyan könnyű, bár nekem se sikerült elsőre feltenni, megszenvedtem vele, de végülis a végére már belejöttem :D
2011. okt. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!