Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S telefon jó videózásr...

IPhone 4S telefon jó videózásra, fényképezésre, zenehallgatásra, játékok futtatására? Van valakinek már ilyen? Karácsonyra kérnék egy ilyet, de előtte visszajelzésekre lennék kíváncsi a készüléket illetően.

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 17:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
39%

4S jobb, nézz meg egy benchmark tesztet... 2év mulva is lesz rá legfrissebb OS ami ugyanolyan gördülékeny lesz mint most, nemugy mint egy SGS2-re...


Méret: Mobil telefon vagy tepsi ?

2011. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
64%

A Benchmark az csak mókusvakítás. Az S2-ben is még feleslegesen nagy cpu és gpu van még évekig. Évek múlva, mikor meg már kilehetne használni, akkor ez lesz elavult. Az S2-re is lesz 4.0, meg azon felül is még fognak rá kiadni.


A méret az szubjektív. Nekem pl az iphone egy komolytalan hangyafingnak tűnik egy 4,3 hüvelykes brutál teló mellett. Mondjuk emiatt a lányok szoktak sírni. Aki férfi és normális méretű ujjai vannak ne bőgjön már egy teló mérete miatt...

2011. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
45%

Videózás rohadtjó vele(van zajszűrő), és fényképezésre is , a ma kapható legjobb mobil , hát az Sgs 2 ővel jöttök? már a sima 4 es is leverte , Ugyanolyan OP rendszer? egyáltalán nem , egy rakat újítás az iOS 5 el nézz csak utánna . A zenehalgatással van egy kis gond mert sztereófülhalgatókat adnak hozzá , én ezt nem preferálom , de a hangszóró kifogástalanul szól . Nekem sima 4 - em van , de mi is megkaptuk az iOS 5 öt (és még a 3gs is) - max a siri lemaradt , de annak még 1-2 évig nem veszed hasznát.

Appstore - a legtöbb alkalmazás és játékokra jobb mobil nincs.

Jó választás.

2011. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
54%

A sima 4-et már az SGS 1 leverte. Többet tudott, nem vitás. Én nem az ios funkcióiról beszéltem, hanem a kinézetéről.


A Siri-nek nincs semmi értelme. 5 perces móka kb. A magyar iphone userek többsége amúgy se tud angolul 1 szót se. Az ios 5 felesleges funkciókkal bővült.

2011. okt. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
45%

Már megint ez a nyomorék 47%-os osztja itt az észt... Fogadd el, hogy senkit se érdekel az erölködésed, a sima iPhone 4 is jobb a SGS2-nél..


Kérdezö: Nem fogod megbánni a 4S-t, ha tényleg ezt választod. Az iOS operációs rendszere miatt minden egyes játék/alkalmazás pont erre a telefonra van szabva, akadozni nem fog egyik se és a képernyömérettel se lesznek bajok, nem úgy mint a galaxyn.

Videózásra tökéletes és még stabilizátor is van benne, amivel egyszerübb felvenni ha esetleg a kezed remegne vagy mozgás közben videóznál. Fényképezés úgyszint.

Zenehallgatás az pedig nem kétséges :)

2011. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
9%
Utolsó, egyet értek veled teljesen, sajnálom az SGS-es idiótát hogy je tudja felfogni hogy telefonnál nem az a lényeg ami papiron van, a tuudaaás és semmi más, hanem bizony a minőség is!! Mért kell mindenkinek azt az IPHONE MÁSOLATOT ajánlani??? Egy negy rakás kika az androidával együtt az is csak egy iOS utánzat, minőségről, ne adj isten desingről, és kezelési élményeől meg ne is beszéljünk...
2012. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
93%

Leegyszerűsítem, kedves kérdező.

Az iPhone parasztvakítás, nem rossz telefon, volt nekem, mielőtt valaki lecsórózna. Szubjektív kinek mire van szüksége. Az iPhone ok fő előnye, hogy egyszerűek, de köztudott, hogy nem érik meg az árukat.

A Samsung Galaxy S ből talán a 3 lesz az, amire megéri lecserélni a HTC-met. Nem nagy durranás az a telefon, de tudásilag üti az iPhonet. Jöhetnek nekem a habzószájó ájfondejómerdrágaésmegoldoztamértepersze kommentek, az iPhone egy bizonyos státuszszimbólum. Manapság átvette a sok hülye kisgyerek, aki azt hiszi, mert iPhoneja van, keményebb meg jobb lesz ugye. Mert teheti a tükörbepózolós képét. Igen, iPhone-al én is tettem ilyet, mert másra nem alkalmasabb, mint mutogatni.

MacBook Pro-t használok, de csak mert a Windowst utálom, szerintem az Androidot ha van esze az embernek lehet vele szinkronizálni pont úgy, mint egy almás telefont.

Kedves kérdező esetleg ha szükséged van rá levéllel jelezz, írhatok neked különböző telefonokat, de ha nem találsz ízlésednek megfelelőt, csak pofonegyszerű telefon kell maradj az iPhone-nál, korlátozott szintű emberek telefonja.

2012. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
65%

Az iPhone egy borzalom. Még a régi időkben, az iPhone 3 idejében egyértelművé vált, hogy egy darab szemét az egész. Semmi alapvető dolgot sem tudott.


Az iPhone 4-el kapcsolatban is nagy gondok voltak a kijelzővel, és az antennájával. Röviden használhatatlan. Kicsit máshogy fogod meg az iPhone 4-et, és el is veszíti a térerőt.

De ezektől függetlenül is az iPhone 4-et elsöpörte a Galaxy S2 a sokkal nagyobb tudásával és erősebb hardverével.

Érdekes, hogy az iPhone 4S a Galaxy S2-t még mindig csak megközelíteni tudja hardver tekintetében, mivel még mindig gyengébb a cpu és kevesebb a ram. Továbbra is el van maradva az iPhone, ugyanis rengeteg alapvető dolog hiányzik belőle (rádió, flash, memória bővíthetőség hiánya, stb.), amiket még a régi N82 is tud. És fényévekre van a Galaxy S3-tól.


Szóval az iPhone azoknak való, akik villogni akarnak vele (bár nem értem, hogy egy kisebb tudású telefonnal miért jó villogni).


Továbbra is ezt gondolom az egész iPhone-ról:

[link]

2012. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
10%

''az iPhone 3 idejében egyértelművé vált, hogy egy darab szemét az egész. ''

Az iPhone 3g nek , az ő idejében nem volt vetélytársa.


''Az iPhone 4-el kapcsolatban is nagy gondok voltak a kijelzővel, és az antennájával. Röviden használhatatlan. Kicsit máshogy fogod meg az iPhone 4-et, és el is veszíti a térerőt. ''

A kijelzővel semmi probléma ,jobb kijelző még nincs mobilokba , még a s3 nak sincs olyan kijelzője mint a 4 nek v a 4s nek.

Az antennáról meg annyit , hogy iphone 4 tulaj vagyok és ha az összes antennát lefogom a kezemmel akkor 1 csíkot esik.

''De ezektől függetlenül is az iPhone 4-et elsöpörte a Galaxy S2 a sokkal nagyobb tudásával és erősebb hardverével. ''

A galaxy s2 akad fagy stb , és lehet , hogy erősebb a hardvere , de érdekesmódon az iPhone 4 képes arra (akadás mentesen) ,amire a z S3 v a One x.


''Érdekes, hogy az iPhone 4S a Galaxy S2-t még mindig csak megközelíteni tudja hardver tekintetében, mivel még mindig gyengébb a cpu és kevesebb a ram.''


Még jó ,hogy az Androidnak 4x akkora hardver kell ,hogy nyújtsa azt a teljesítményt amit az iOS.


''Továbbra is el van maradva az iPhone, ugyanis rengeteg alapvető dolog hiányzik belőle (rádió, flash, memória bővíthetőség hiánya, stb.), amiket még a régi N82 is tud''

Rádió ? - interneten lehet rádiót halgatni iPhone-on is , és mindenknek van mobilnetje akinek okostelója van akinek nincs annak felesleges az okosteló.

flash - Nincs rá szükség... Semmi hiányát nem érzem a flash mentességnek, de ha annyira kell Puffin web browser- t letölti az ember és már van is flash.

''memória bővíthetőség hiánya'' - minek ha 16gb a legkisebb , és lehet venni 32 ill 64 gb -s változatot? ...

felesleges....

2012. szept. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
55%

"Az iPhone 3g nek , az ő idejében nem volt vetélytársa."

Ez igaz, mivel az összes telefon jobb volt nála.


"A kijelzővel semmi probléma ,jobb kijelző még nincs mobilokba , még a s3 nak sincs olyan kijelzője mint a 4 nek v a 4s nek.

Az antennáról meg annyit , hogy iphone 4 tulaj vagyok és ha az összes antennát lefogom a kezemmel akkor 1 csíkot esik."

Hiába tagadod, én a tényeket írtam. Nagy felháborodás volt amiatt, hogy az iPhone 4 kijelzője hibás, tönkrement. Emellett az antennahibák is előjöttek. Nyugodtan bevallhatod magadnak, vagy saját magad akarod meghazudtolni?


"A galaxy s2 akad fagy stb , és lehet , hogy erősebb a hardvere , de érdekesmódon az iPhone 4 képes arra (akadás mentesen) ,amire a z S3 v a One x."

Mire képes az iPhone 4 a semmin kívül? Ráadásul az S2 nem akad, nem fagy.


"Még jó ,hogy az Androidnak 4x akkora hardver kell ,hogy nyújtsa azt a teljesítményt amit az iOS."


Hát persze, mivel a fapados iOS semmire sem képes, ezért nem is kell neki teljesítmény. Az iOS-t összehasonlítani az Androiddal olyan, mint a Windows 3-at összehasonlítani a Windows 7-tel.


"Rádió ? - interneten lehet rádiót halgatni iPhone-on is , és mindenknek van mobilnetje akinek okostelója van akinek nincs annak felesleges az okosteló.


Tipikus elvakult iPhone-gyerek reakció.

Alapvető dolog a rádió. Még a régi Nokia 6230-ban is van. Azóta minden normális telefonban van.

Hülyeség az interneten rádiózni. Ugyanis a mobilnettel gyorsan fogynak a megabájtok, gyorsabban merül a telefon, lassítja az ezzel egyidejű internetezést, stb. Magyarul primitív megoldás, de pont az iPhoneosoknak való. Ők úgyis rákényszerülnek.


"flash - Nincs rá szükség... Semmi hiányát nem érzem a flash mentességnek"


Persze, hogy ezt írod, mivel a telefonod erre sem képes.

Még hogy nincs szükség flashra. Akkor ezek szerint te pc-den sincs feltelepítve flash, mert neked úgysem kell. Beéred a 10 évvel ezelőtti internetezési élménnyel.


"minek ha 16gb a legkisebb , és lehet venni 32 ill 64 gb -s változatot? ...

felesleges...."

Ez is alapvető dolog, azért. A jó telefonokat nyilván nem véletlenül teszik bővíthetővé. Ugyanis azokat a telefonokat használják. Nem pedig dísznek tárolják, mint amire az iPhone való.

2012. szept. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!