Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S telefon jó videózásr...

IPhone 4S telefon jó videózásra, fényképezésre, zenehallgatásra, játékok futtatására? Van valakinek már ilyen? Karácsonyra kérnék egy ilyet, de előtte visszajelzésekre lennék kíváncsi a készüléket illetően.

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 17:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
11%
Nem fogok győzködni egy h*lye android fanboy-t.Legyél boldog az akadós ,fagyós sz*roddal , neked ugyis csak az való...
2012. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
42%
Érthető, hogy te miért sírsz itt. Elvakultan kiadtad minden pénzed a túlértékelt, szar iPhone-ra és legbelül érzed, hogy csalódtál, de ezt próbálod elfedni nehogy úgy érezd, hogy a sok pénzed fölöslegesen lett kidobva az ablakon. Frusztrációt kelt benned az, ha valaki szembesít téged azzal, hogy mennyire elmaradott hulladék az iPhone. Ezért te, megrögzött iPhone fanboy-ként bizonygatni akarod magadnak, hogy az iPhone hiányosságaival mennyire egyetértesz. Pedig valójában ez fáj neked.
2012. szept. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
18%
Én pont ugyanezt gondolom amit te most leírtál ,csak az iPhone-t átírnám droidra , és Az iphone fanboy-t android fanboy-ra írnám át :)
2012. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
43%

Persze, hogy ezt írod, mert mást nem is tudsz. :) Végül is ennél többet nem is lehet várni egy megrögzött iphone fanboytól.

Amúgy megfordítva az írásom már valótlanná válik. Tehát hiába fáj neked az igazság, attól hogy megpróbálod megfordítani az írásomat, még nem fog az igazság megváltozni. ;)

2012. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
45%

"Hiába tagadod, én a tényeket írtam. Nagy felháborodás volt amiatt, hogy az iPhone 4 kijelzője hibás, tönkrement. Emellett az antennahibák is előjöttek. Nyugodtan bevallhatod magadnak, vagy saját magad akarod meghazudtolni? "

Hogyan is írhatnál tényeket , még iPhone-t se fogtál a kezedben (szereintem) , ellenben ittvan a kezemben az iPhone 4 em ,több mint egy éves és lefogom minten antennáját a kezemmel 1 csíkot esik és ennyi - ez lenne az a nagy antennahiba? És a kijelzője pedig tökéletes.... semmi baja sincs... ennyi. Ezek nem tények, közük sincs az igazsághoz....


"Mire képes az iPhone 4 a semmin kívül? Ráadásul az S2 nem akad, nem fagy. "

Már leírtam az előbb de nem tudsz olvasni szerintem , vagy egyszerűen nem akarod megérteni , még 1x : UGYANARRA AMIRe AZ ANDROIDOS TELEFONOD , CSAK 1 MAGGAL.... akadásmentesen , és fagyás nélkül (ÉSpedig az S2 fagy és bizony akad is csak rákell nézni akár egy tesztvideóra a youtuben , és egyből látod)


"Hát persze, mivel a fapados iOS semmire sem képes, ezért nem is kell neki teljesítmény. Az iOS-t összehasonlítani az Androiddal olyan, mint a Windows 3-at összehasonlítani a Windows 7-tel. "


fapados xD , ha ez fapados , akkor az android a szeméttelep.Ismételten kijelentem mindent tud amit tud az android....

"mint a Windows 3-at összehasonlítani a Windows 7-tel."

Ezt inkább ne , a windows-al pont az a baj mint az androiddal , kiadják minden szarra és optimizálás a béka segge alatt... inkább OSX és windows -t írhattál volna


"Tipikus elvakult iPhone-gyerek reakció.

Alapvető dolog a rádió."

Miért lenne alapvető a rádió -.- semmi értelme telefonba , van egy nokia e72 őm az iPhone mellett 1x nem halgattam rajta rádiót , mert egyszerűen nem volt rá szükségem , és szerintem neked sincs , csak mert van az androidba és az iPhoneban nincs akkor húúúúúúú....


"Persze, hogy ezt írod, mivel a telefonod erre sem képes.

Még hogy nincs szükség flashra. Akkor ezek szerint te pc-den sincs feltelepítve flash, mert neked úgysem kell. Beéred a 10 évvel ezelőtti internetezési élménnyel. "


Na sorold mire használod a flash-t .....


"Ez is alapvető dolog, azért. A jó telefonokat nyilván nem véletlenül teszik bővíthetővé. Ugyanis azokat a telefonokat használják. Nem pedig dísznek tárolják, mint amire az iPhone való."


62 gb mellé elárulnád ,hogy minek memória kártya ? mert szerintem nincs rá szükség.... még 16 mellé sem kell


Írogatod a baromságaidat , de semmit sem tudsz ész érvekkel alátámasztani.... Ennyit tudsz , de ennyit tud minden tipikus droid fan...

2012. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
18%
sry 64 gb nem 62
2012. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
43%

"Hogyan is írhatnál tényeket , még iPhone-t se fogtál a kezedben (szereintem) , ellenben ittvan a kezemben az iPhone 4 em ,több mint egy éves és lefogom minten antennáját a kezemmel 1 csíkot esik és ennyi - ez lenne az a nagy antennahiba? És a kijelzője pedig tökéletes.... semmi baja sincs... ennyi. Ezek nem tények, közük sincs az igazsághoz...."


Tessék, tudatlankám:

[link]


"Már leírtam az előbb de nem tudsz olvasni szerintem , vagy egyszerűen nem akarod megérteni , még 1x : UGYANARRA AMIRe AZ ANDROIDOS TELEFONOD , CSAK 1 MAGGAL.... akadásmentesen , és fagyás nélkül (ÉSpedig az S2 fagy és bizony akad is csak rákell nézni akár egy tesztvideóra a youtuben , és egyből látod)"


Nem írtál te semmit, csak sírsz itt. A KÖZELÉBEN SINCS AZ ANDROIDOS TELEFON TUDÁSÁHOZ AZ IFOS. Az androidos s 2-4 maggal sokkal gyorsabb, és sokkal komolyabb játékok is futnak rajta.


"fapados xD , ha ez fapados , akkor az android a szeméttelep.Ismételten kijelentem mindent tud amit tud az android.... "


Csak az igazság fáj neked. Igen, fapados szar az ios az androidhoz képest. Csak akkor mondható jónak az ios, ha egy 5-10 évvel ezelőtti telefonhoz hasonlítod.


"Ezt inkább ne , a windows-al pont az a baj mint az androiddal , kiadják minden szarra és optimizálás a béka segge alatt... inkább OSX és windows -t írhattál volna"


Pont az a jó a Windows-al, mint az androiddal. Nagyon sok mindent tud.

Direkt írtam win 3-at és win 7-et, mert ez így tökéletesen illusztrálja az ios-t és az androidot.


"Miért lenne alapvető a rádió -.- semmi értelme telefonba , van egy nokia e72 őm az iPhone mellett 1x nem halgattam rajta rádiót , mert egyszerűen nem volt rá szükségem , és szerintem neked sincs , csak mert van az androidba és az iPhoneban nincs akkor húúúúúú...."


Nagyon alapvető a rádió. Mivel nincs iPhoneban, ezért értelemszerűen nem is hallgathatsz. :D Ez ellen sem tudsz semmit írni, mert tudod, hogy az iPhone erre sem képes. (Én viszonylag gyakran hallgatok rádiót, ha nem vagyok otthon.)


"Na sorold mire használod a flash-t ....."


Te szánalmasan nevetséges vagy. :D Tipikus iphonos fanboy vagy. Neked azért kell a telefon, hogy ne használd.

A flash az alapvető dolog az interneten. Sok minden csak flash-el működik. Bár ezek szerint te 10 évvel le vagy maradva, így azt sem tudod, hogy mire való a flash. Tudod-e egyáltalán mi az, hogy böngésző?


"62 gb mellé elárulnád ,hogy minek memória kártya ? mert szerintem nincs rá szükség.... még 16 mellé sem kell"


Aki használja is a telefonját (amit ugyebár iphone-al nem lehet megtenni), annak szüksége van több memóriára.


Csak a baromságaidat tudod írni, mivel fáj neked az igazság. Nem bírod elviselni az igazat. Emiatt itt reszketsz egész nap, hogy levezesd a feszültségedet. Semmit sem tudsz érvekkel alátámasztani, csak sírsz itt. Hát igen, csak ennyit tud minden tipikus ifos fan. Én tényeket közlök veled, de fel sem fogod. Csak a beteg rögeszmédet hajtogatod.

2012. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
49%

Jólvan ennyi látom ,te menthetetlen vagy , egyébként "Semmit sem tudsz érvekkel alátámasztani, csak sírsz itt." ez pont rád jellemző , hiába kértem ész érveket 4 kommenten kereszül 1 et sem kaptam. Amióta ide kommentelek zuhantam 4 %-ot , feltételezem miattad...

Sok szerencsét a sz*rdroidodhoz és a gyakorikerdeses pályafutásodhoz....

2012. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
30%
nyugi, szerintem is igazad van, aki hülye az vegyen akkor ilyen androidos kakit, minden sz.ron már az fut, legalább menő marad az apple ha nincs minden hülyének
2012. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
28%

15:08

Semmit sem tudsz érvekkel alátámasztani, ehelyett még mindig csak sírsz itt.


"hiába kértem ész érveket 4 kommenten kereszül 1 et sem kaptam."


Én írtam érveket, de te semmi értelmesen nem tudtál írni. De ez nem meglepő egy agyhalottól.


"Sok szerencsét a sz*rdroidodhoz és a gyakorikerdeses pályafutásodhoz...."


Téged izgat ennyire a százalék, ezek szerint te élsz ezen az oldalon. Ismét a saját csapdádba estél te kis nyomi. :)


19:06

Aki hülye, az vegyen ifost. Mivel az apple a hülyék gyűjtőhelye, ezért pont nektek való a szemét.

2012. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!