Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4 még mindig hibás?

Iphone4 még mindig hibás?

Figyelt kérdés

Az Iphone 4-nél kijavították a hibákat vagy még mindig fent áll a veszély?

pl: bluetooth vagy az hogy ha a kezünkbe tartjuk akkor elmegy a térerő.

igazából már 2 éve gyűjtök egy ilyen telefonra.. és most végre összegyűlt. és azért kérdeztem hogy jó-e mert ha még mindig ilyen akkor nem veszem meg. CSAK ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁROK! köszönöm! :)


2011. okt. 23. 19:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A bluetooth-al semmi gond nincs! Igaza van az elöttem lévő valamilyek válaszolónak! Egy jailbrake kell rá aztán kész, azt meg amit írtál hogy kézbefogva elmegy a térerő ez hülyeség! Ez 100 iphone 4ből 1-2 nak van ilyen hibája de azoknak is csak akkor ha úgy fogod a kezedbe hogy a telefon antennát meg a wifi antennát meg még a gps vevőt fogod meg (egyszerre) akkor nincs térerő!!!

De vedd meg a 4s-t nem sokkal drágább és a tudása 2szerese! Én is azt veszek magamnak karira arra lesz meg rá a pénzem!

2011. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Érdemes volt gyűjtened eddig:)

Az az antenna ügy csak fel volt fújva, mint anno a 3G(S)-nél hogy 10millióból 1darabnak felrobbant az aksija és utána mindenki azt mondogatta hogy" iPhone sz*r mert ha terheled akkor felrobban"xD

Nekem volt már vagy 10 darab iPhone 4-es a kezemben, csak nagyon nehezen sikerült levennem 1 pálcikát, de akkor is ököllel kellett szorítanom a telefont ami normál esetben nem történik meg szval bátran vedd meg az iPhone-t nem jársz vele rosszul, sőt...:)

A Bluetoothról annyit hogy gyárilag csak a bluetooth-os eszközökkel lehet csatlakoztatni (pl bluetoothos headset)

de Jailbreak segítségével meg lehet oldani a fájl küldést is.(Megjegyzem sztem nem is nagyon használnád te sem fájlküldésre )

2011. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
aki 2 évig gyűjtött rá, az ne vegyen iphone-t
2011. okt. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Hanem mit vegyen? Seggbe dughatĂłs androidod? Nem vĂŠletlenĂźl kerĂźl annyiba, amennyibe! Az iphone minden telefont ver!
2011. okt. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
utolsó előtti, nekem nem apuci veszi meg mint egyeseknek :) ti könnyen vagytok mer kimondjátok hogy iphone kell és máris rohan hogy megvegye. de én a saját két kezemmel dolgoztam meg érte. úgy hogy ne te mond már meg ;)
2011. okt. 26. 14:24
 16/18 anonim ***** válasza:
Talán aki 2 évig gyűjtött rá az legalább becsülni is fogja
2011. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is úgy hallottam, hogy a bluetooth nem kommunikál semmilyen telóval, és hogy a térerő gondok eléggé idegesítőek. A 4S-ben mindezt kijevították. Ettől eltekintve a 4 is egy jó teló, de a kamera itt még nem az igazi.
2011. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Vedd meg megéri....én Iphone 4-re gyüjtöttem másfél évet aztán lett 4S és inkább megvettem azt....nemsokkal drágább de többet tud a térerővel nincs probléma BLÚÚTUT meg nem igazán használok :D
2012. márc. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!