Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Táblagép típusok, milyenek...

Táblagép típusok, milyenek vannak?

Figyelt kérdés

szeretnék karácsonyra kérni egy tabletet internettel.

Milyen tabletek vannak 80.000 alatt körül,szeretném ha jó lenne nem kínai márkájú.


2011. okt. 29. 08:18
 1/8 A kérdező kommentje:

A Korlátlan e-mail és böngészés szolgáltatáson felül

az egyéb forgalomtípusokra használható, havidíjba foglalt belföldi adatforgalmi keret 2GB

ez mit jelent?

korlátlanul böngészhetek pl (youtube,facebook,)+ email

a 2gb az pedig,hogy ha valami zenét le akarok tölteni,vagy mi?

2011. okt. 29. 08:34
 2/8 anonim ***** válasza:

80 alatt Kindle Fire, ez mire Magyarországra ér kb 50k-ba fog kerülni.

Ez jóval 80 alatt van, de ennél már csak vagy rosszabb van, vagy jobb, de az meg bőven 80 felett.

2011. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sárkányfűárús ***** válasza:

A Kindle Fire nem tablet.

E-bookolvasó, amivel tudsz netezni is.Nem mindegy!

A Samsung Galaxy Tab (P1010,P1000) most úgy 100k körül mozog árban, én a 1010-est használom,igaz nincs gprs benne,de elég ha itthon fellövöm a wifire és minden pompás!

Bevált a kis masina.:)

2011. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

értem köszönöm.

az a baj,hogy néztem samsung galaxy tab 10.1st 94.000 ft plusz 2 éves internet előfizetés 24.6000 Ft=144.000 ft 235.000 Ft,amit szüleim biztos nem állnak,olyan 135.000-t bele kell pótolnom,de ugye minden hónapba kell csak a 6000 ftos havidíjat fizetni,de akkor is,az sok :),de mondjuk olyan 2 év múlva megszeretnék venni egy motort és ha most megveszem ezt a tabletet,akkor szinte megint nullán vagyok és nullárol 2 év alatt megint csak 250.000 Ft fog összejönni.

szerintetek vegyek tabletet? vagy gyűjtsek motorra?

2011. okt. 29. 20:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Kindle Fire pedig tablet, a sima Kindle, Kindle Touch, Kindle Keyboard és ezek 3G-s változatai az ebook olvasók.


Vagy azt érdemes venni olcsón, vagy valami drágát, mert ilyen áron a többi tablet elég ratyi minőségű, a többi meg ugye drága.


Amúgy szerintem felesleges a tablet, nem rossz dolog, de ha ez miatt nincs pénz másra inkább ne vedd meg.

2011. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de egy okostlefonba gondolkodom,mit szóltok motorola defyhez,lg optimus black,esetleg más lg optimus? vagy más telefon ilyen 60-70.000 ft körül?
2011. okt. 29. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:

"A Kindle Fire nem tablet. "


Kapaszkodj meg tablet, csak optimalizálva van könyvolvasásra.

Amúg yérdemes belőle megvárni a második kiadást.


Olvasni valók:

[link]


[link]

2011. nov. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

60-70-ért telefonok:

- Motorola Defy

- Samsung Galaxy Ace (ez a 2 a legajánlottabb ebben a kategóriában)

- HTC Wildfire S (bár ez lehet kicsit olcsóbb kategória)

2011. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!