Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » NOKIA C3-00 vásárlása előtt...

NOKIA C3-00 vásárlása előtt állok, kinek, hogy vált be aki vett?

Figyelt kérdés
Van rajta pdf, word olvasó alkalmazás vagy lelehet rá tölteni? A wlan jól müködik rajta? Kinek mi a tapasztalata eddig erről a telefonról??
2011. okt. 30. 12:06
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Mobilarénán leírják mennyire jó... Ha kell a wifi, felejtsd el. Lassú, és szakad. Más baj nincs vele. Meg symbianos telefont sem vennék.
2011. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia nekem c3 van, én szeretem, összességében egy jó kis telefon, de már valami okostelefont vennék a helyedbe.

pdf, word olvasó nincs rajta. a wlan sem a gyorsaságáról híres, de jobb mint a semmi.

2011. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, légyszi írjon már aki tud róla vmit... tanácstalan vagyok... És azt hallottam, hogy lehet rá letölteni pdf és word olvasót, ami nekem hasznos lenne. Tud vki ajánlani helyette egy árban hasonló, telót???
2011. nov. 1. 12:17
 4/5 anonim ***** válasza:
umnet.com-on nézz utána.nekem is c3-om van..wifi nemtudom hol neteztetek nekem tökéletesen müködik..
2011. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
naaa most már full nem tudom mit csináljak.... :///
2011. nov. 4. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!