Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban?

Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

17/lány vagyok. Melyik telefont ajánlanátok nekem?

HTC Aria, HTC ChaCha, HTC Legend, HTC Wildfire S, Motorola Defy, Samsung Galaxy Ace.

Alapjában véve max. 50.000et akarok rászánni majd nem internet előfizetéssel.


2011. okt. 30. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

17 éves gyereknek a legalapabb fekete fehér kijelzőjű sms és telefon funkcióra alkalmas telefon kell nem pedig ilyen badarságra való ketyerék

én 38 éves vagyok és egy simens a35-öm van!

2011. okt. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valahogy az 1. válaszolóval nem értek egyet.

Lehet, hogy neked elég arra, amit csinálsz a telefonoddal, az a siemens, de sokféle ember van. Mostanában sokat facebookoznak a tinik valamiért, ezért olyan telefont is akarnak venni. SMS-t ma már szerintem alig írnak az emberek, mert kezdi felváltani őket minden. De tényleg felesleges lenne 1 lánynak 1 drága készülék, főleg, ha azt nem is használja ki. De ez ember függő. :)

Ha sokat írsz, akkor a ChaCha. A HTC-kről ennyit, mert szvsz, nekem nem tetszenek. A Motorola szerintem megérné neked, vagy az Ace. De döntsd el te, hogy 1 strapabíróbb készülék kell-e neked(Defy), vagy 1 személyre szabhatóbb(Ace). A Defy-ben még úgytudom, hogy nincs magyar nyelv, az Ace-ban van. Szóval szerintem döntsön a szemed, s, hogy melyik után vágyódsz leginkább.

2011. okt. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni a telefonod/melyek a legfontosabb tulajdonságok egy telefonnál (pl.anyaghasználat hangminőség üzemidő stb.).Nem ismerem az összes készülék árát de ezek közül talán ha az ariát megkapd 50k-ért.Én látatlanban egy nokia 500-t javaslok aztán ha válaszolsz akkor pontosítok.
2011. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :)


Androidos telefont szeretnék venni, és leginkább zenehallgatásra akarom használni..ez fontos. Ezen kívül természetesen internetezésre is, de csak wifivel, nagy előnyt jelentene a jó fényképezőgép is.


50.000-ért meg tudom venni a defyt, az acet és a wildfire s-t is t-mobilenál..a többit nem tudom h mennyik, de olyan max 80ezrek kb kártyafüggetlenül

2011. okt. 31. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nokia 500 kilőve szerintem wildfire s (ha szoktál főzött romokat telepítgetni akkor defy) esetleg SE xperia mini/mini pro
2011. okt. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!