Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Firmware segítség mini-re?

Firmware segítség mini-re?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Problémám az lenne, hogy feltelepítettem a "Kies" programot a gépemre, ott kiírta, hogy új frissítés van rámentem stb és a telefonom ilyet ír ki: Android system recovery

Android system recovery


-reeboot system now

-apply update from sdcard

-wipe data/factory reset

-wipe cache partition

-test rendben fota[FS]



Mire menjek mit csináljak?


2011. nov. 1. 20:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom :D:D:D Ez benne a vicc
2011. nov. 1. 21:17
 12/18 anonim ***** válasza:
Frissítettél már rajta szoftvert? A szoftvere szolgáltatótól származik vagy független? Mikor vetted?
2011. nov. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem frissítettem rajta, T-mobile-os , kb 1-2 hónapja
2011. nov. 1. 21:22
 14/18 anonim ***** válasza:

Oké, tételezzük fel, hogy 2.3.


Itt egy oldal, itt le van írva, hogy miként kell csinálni:


[link]


Ha most csinálod először kicsit kaotikusnak tűnhet, de ha túl vagy rajta akkor már rutinos leszel és legközelebb simán megcsinálod.


Le kell tölteni a romot és az odin-t. romot kicsomagolod a rar-ból, kiválogatod a file-okat az odin-ban ahogy az oldalon le van írva, bekapcsolod a telefont download mode-ba, rádugod az usb kábelre aztán feltöltöd rá az új romot. Ha szerencséd lesz elindul.

2011. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Renben! nagyon szépen köszönöm! Telót nem tilthatják le vagy valami? Garancia megmarad rajta?
2011. nov. 1. 21:27
 16/18 anonim ***** válasza:

Telefont nem tiltják, ha szolgáltatós rom volt rajta, akkor a szolgáltató specialitásai elvesznek (pl. bejelentkezéskor animáció). Átmenetileg most jó lesz így, hogy tudd használni. Ha elindul, akkor elkezdhetsz keresgélni gyári t-s rom után a neten. Ha találsz, akkor már tudni fogod hogy kell felpakolni. Jobb ha hozzászoksz, én a saját galaxy 3-at havi szinten frissíthetem.


Majd írd meg, hogy sikerrel jártál-e.

2011. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Jó rendben köszönöm!
2011. nov. 1. 21:31
 18/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen működik, életet mentettél!

2011. nov. 1. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!