Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont vennétek...

Ti melyik telefont vennétek meg? Nokia 500 vagy Sony Ericsson Xperia X8 2.1

Figyelt kérdés

A Nokia 500 az Symbian Anna Operációs rendszerű,míg a SE az Android operációs rendszerű.Melyik a jobb rendszer???

10000 ft a kettő közti különbség árban.Kérdezgettem a barátaimat,de senki nem tudott érdemleges választ adni!!

Előre is köszi..


2011. nov. 2. 18:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Szóval Androidos telefonokon van 20 program amivel 6-7 funkció működik és ha behal a rendszer akkor tölts le minden megint."


Mert a telepítő .apk fájlt még véletlenül se lehet elmenteni vagy 30 féle programmal.

Rootolás után a Titanium Backuppal még az adatok is visszaállíthatók egy az egyben. Ott folytathatod ahol abbahagytad...

2011. nov. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha szebb, részletesebb képet szeretnél és nem zavar a plusz 10000 Ft, akkor a Nokia 500-at ajánlanám, ha viszont olcsóbban szeretnél kijönni, akkor az X8 is jó választás. A Nokia 500 jóval erősebb belülről, jobban optimalizált a rendszere, de az Android is egészen barátságos, és úgy csűröd csavarod, ahogy csak szeretnéd. Mondjuk lehet, hogy a 128 Mb RAM egy idő után már kevésnek bizonyulna, ha mondjuk 2-3 évre előre vennéd a telefont, mert akkor Nokiát ajánlanám.
2011. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nokia 500 egyértelmű mivel még frissíthető is lesz az op-rendszere. A sony ericson nem kapott többet az android 2.1-nél és nem is fog (tudom nekem ilyen van). De amúgy nem rossz telefon mindazonáltal ha tehetném azon nyomban lecserélném egy nokia 500-ra nem kérdés.
2011. dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az előző kommentelő lennék, hozzá teszem (bár értelemszerű) az x8-ról beszéltem.
2011. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Nekem nokia 500-asom van symian anna op.rendszerrel. Ha most kérdeznétek akkor azt mondanám hogy nagyon jó telefon nem akad gyors és egyedi. Viszont már kicsit megbántam hogy megvettem mert nagyon kevés rá a program,játék stb. Ennyiből jobb az android viszont a nokia 500 nagyon erős az 1GHz-es prociával és a 256mb-ramával az x8-hoz képest. És mégegy a nokia mellet: az andoridok már annyira fejlődenk hogyha veszel egy x8-at akkor már nem tudod frissíteni(vagy csak a garanciavesztéssel) és csak nézni fogsz hogy android,android ande mégis "sz@r" ennyiből jobba a symbian hogy frissítések mindíg elérhetők
2012. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem x8-at kell venni, hanem az 2011-es xperia mini-t...
2012. jan. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

egyértelmű,500 nekem is az van, sokkal jobb,mellette szól az összes fizikai tényező

igaz amig anna volt rajt bántam h nem x8,de jött a bele és minden megváltozott,sokkal jobb és már ha kérdezik h mien célom van nem azt mondom h ez a szar hanem h nokia 500

multitouch,szuper kijelölt és fényképező

az meg egy rakat szar,már bocs

ez még egyszer se fagyott le és bellen az összes létező játék megy50-60meggás is,sztem az a sony egy10megszólal behugyozna

2012. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

jan és a wifi 2x gyorsabb

kb a 70k ft andris nálam az ami ezzel felér,mert az alkalm le lehet tenni picibe,akár tiz jáék és az a plusz tudás kell neki h ezzel felérjen

az exmur r is egy nagy adag parasztvakitás,ezzel is lehet azt és ne kerül 120k ba

2012. ápr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!