Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri meg HTC Wildfire...

Mennyire éri meg HTC Wildfire S-et venni?

Figyelt kérdés
ami leginkább érdekelne h alkalmazásokat lehet memoriakártyára telepíteni??
2011. nov. 4. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Amin 2.2-es rom van, arról már lehet, így egyértelmű, hogy az újabbaktól is lehet már. Amúgy meg annyiért Defy-t vegyél. :D
2011. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, 2.2-ről. Az S-en 2.3.3 van. Sokan drágának tituálják, de azt elfelejtik, hogy a HTC nem ad szemetet, éppen ezért tartja az árát. Minőségi és megbízható cuccokat tol a képünkbe. Abszolút megéri, jó választás!
2011. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam, 2.2-TŐL!
2011. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat :D
2011. nov. 7. 19:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, hogy a Galaxy S miért számítana szemétnek? Mert újabb modelleket gyárt? Mert nem tesz rá 1 vasdarabot, ami más színű? vagy azért, mert htc-d van, s isteníted, de közben bevallod ott legbelül, hogy azért ez meg az jobb. Szóval.. szemétnek mondani egy olyan készüléket, ami teljesítményileg odaver 1 "minőségit", hát az durva azért. Talán azért olcsóbb, mert hopp, Note, hopp, Nexus.. Hát.. csak ha gondolkozol, akkor rájössz, hogy van benne valami, de ha nem vagy képes bevallani, akkor azért gondolkozz még 1x el rajta..
2011. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, nem csupán minőségileg tartják kevésnek a Samsung modelleket. Nem, bizony nem azért írom a következőt, mert HTC-m van, hoppá!


Rengeteg hátránya van a Galaxy S-nek. Most csak egyet emelnék ki, ami 2011-ben óriási fekete pontot jelent 2 szempontból is. Nincs vaku. Ne mááááár!!!

2011. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minőségileg.. ha vasból lenne, akkor meg télen az lenne a baj, hogy túl hideg, s nem 1 jégkockát akarok télen magamnál hordani. Tudok csinálni én is olyat.. Ezért még mindig 1 pont a műanyagnak. Nyáron felmelegedik a vas stb.. hát, nem kell, hogy mondjam.. Szerintem jobbak a műanyag borítású készülékek. Ölni nem fogom a telefont, így nem is kell rá komolyabb borítás szerintem, bár ember függő.

Ha meg valakinek vaku-s telefon kell, akkor ott a Nexus S, s még olcsóbb is. De ha akkor valaki vett 1 csúcskategóriás TELEFONT, akkor nem fényképezésre vették. De ha nincs rajta vaku, attól hardverileg nem lesz rosszabb. Igaz, elvárás, de akkor is érthető, lehet elfelejtették, de akkor is nagyot aratott, s nem vettek mást nagyon, vagyis akinek akkoriban volt rá pénze.

2011. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már akkoriban és korábban is sok készülék előtte járt. Persze itt most a Galaxy S-ről van szó, de nézzük pl. a kijelzőt. 233 pixel per inch jellemzi, és ez már nemhogy 2010-ben második, de első felében is nagyon gyengének számított.
2011. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azóta biztos javult már a mostani készülékekben ez az egész, de nem hinném, hogy a Wildfire S-ben jobb lenne, habár, nemtom.. most bevallom, ez is megfogott, mivel a kijelzőről lehet nekem áradozni, mert nem ástam bele magam annyira. Szóval.. :D
2011. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Wildfire S-ben nem jobb, hiszen nem egy kategória, de ebből adódóan nyilván nem is egy árkategória. Az Wildfire S-t az Ace-hez próbáltam hasonlítani, ők egy kategória, és ott a kettő közül a HTC a befutó. Sőt, ebben a árkategóriában egyértelműen az egyik legjobb. Egyedüli nagyarcként a DEFY-t lehetne felhozni még, de az meg Motorola, ebbe ne menjünk bele...
2011. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!