Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri jailbreakelni az...

Megéri jailbreakelni az iPhone 4-emet?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone 4-em most vettem 1 hónapja szóval van rá még 11 hónap garancia. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek jailbreakeltessem-e a telót hogyha megjelenik az untethered verzió.

Mennyire biztos ez hogy gyári állapotba visszarakom és nem derítik ki a szervízbe hogy volt jailbreakelve


2011. nov. 6. 16:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na az Iphone 4 el elég furcsa a helyzet mivel a kövi JB el elv jönni fog a siri is , szóval szerintem megérné , én azért nem JB elem az Iphone omat , mivel nekem fontos h tudjak játszani online a haverokkal . És itt a nagy kérdés : Megér e a Siri annyit h ne játszhass online?
2011. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: Hol hallottad, hogy a következő jb-vel jön a Siri is iPhone 4-re? Mutatnál egy forrást, mert érdekel. Köszi.
2011. nov. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én így nem hallottam hogy jb-vel együtt jön siri, azt viszont igen hogy Sirit csiholtak Iphone 4-en a hackerek, szóval van erre lehetőség hogy együtt jön a kettő
2011. nov. 8. 16:42
 14/16 anonim ***** válasza:

[link]


az előttem lévő válaszolónak

2011. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is olvastam ezt a cikket, de nem írják benne sehol, hogy a következő jb-vel együtt jönne ki.
2011. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
mi a siri?egy fos....nem is ismeri a magyart
2012. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!