Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy IOS? Szerintetek...

Krisz2 kérdése:

Android vagy IOS? Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
android
2011. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
iOS
2011. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

iOS optimalizáltabb, zárt

Android is gyors, de nyíltabb!

én az androidra voksolok!

2011. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az iOS jobb, de sajnos zárt, bár ebből következik jó is és rossz is. Hozzáteszem, nekem is androidos telefonom van, mert nem engedhetem meg magamnak az ájfónt, de volt a kezemben mindkettő és az iOS-t sokkal jobbnak éreztem.
2011. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak úgy csendben megkérdezhetem, hogy pontosan mit értetek zárt/nyitott alatt??
2011. nov. 8. 20:00
 6/9 Jakcsi ***** válasza:
77%

Ios jobban tetszik nekem is, de az hogy bluetooth-on iPhone csak iPhone-nak küldhet cuccot és, hogy mindent át kell szinkronizálni iTunes-on szerintem röhejes.

Androidban több fantázia van szerintem.

2011. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Jah meg az iOS-ben az nem tettszik hogy nincs csúnyán írva "asztal" hanem csak menüből áll!
2011. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Én is ezt utálom benne. Ha komolyabb lenne, még tetszene is, mert az ötletük nem rosz, csak tovább kellett volna fejleszteni. Amúgy meg azért is ilyen gyors az iOS, mert nem áll komolyabb fejlesztésekből, mert szinte nagyon egyszerű az egész, s nem is foglalhat jelentősebb helyet.
2011. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Zárt/nyílt alatt azt értik, hogy zárt vagy nyitott-e a forráskódja. Szóval akármelyik unatkozó valamennyire is programozni tudó júzer írhat-e programokat az adott platformra. Ha igen, akkor az nyílt forráskódú rendszer, ha nem, akkor zárt. Ha zárt, akkor többnyire csak cégek kapják meg a forráskódot és ők dolgozhatnak vele.


A kérdésre válaszolva, már sokan leírták előttem, hogy mindegyikből következnek jók és rosszak is, ahogy az Android nyílt forráskódjából úgy az iOS zárt forráskódjából is. Én Androidot használ (DEFY) de ha lenne pénzem rá, akkor tutibiztos MacBook+iPhone-nal mászkálnék.

2011. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!