Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Úgy hogy még tart a hűségnyila...

Úgy hogy még tart a hűségnyilatkozatom egy telefonra, úgy le tudnám cserélni ezt a telót?

Figyelt kérdés
újat akarok venni mert ebből elegem van, de szerintem nemlehet addig, amig le nem jár, már kb másfél év lement belőle, még fél év van talán, de azóta volt 1 díjcsomag váltásom is, TMOBILE-os vagyok, Médiamánia L dijcsomagom van, szóval megoldható lenne az új telefon vétele?
2011. nov. 9. 01:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor veszel új telefont, amikor akarsz. Átrakod a SIM kártyát, és kész. Persze akciósat nem fogsz tudni náluk venni, amíg az előző nem járt le. A díjcsomagváltás miatt nem kezdődik előröl a 2 év.
2011. nov. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az én szolgáltatómnál ,ha rendesen fizettél, már a lejárat előtt hónapokkal felajánlja, hogy válthatok. Menj be egy boltba és kérdezz rá.
2011. nov. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és ha egy ugyanolyan dijcsomagban akarom megvenni, mint amilyen most van ? akkor lehetne ?
2011. nov. 9. 15:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem a díjcsomag a hűségidő alapja, hanem amikor megvetted a telefont és aláírtad a szerződést.
2011. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
magyarul akkor hogy akciósan vegyek meg egy telefont, arra semmi esélyem sincs most a hüségnyilatkozat lejártáig ?
2011. nov. 9. 22:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2011. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
semmilyen kiskapu nincs ?
2011. nov. 9. 23:01
 8/11 anonim ***** válasza:
Veszel egy másik szolgáltatónál is.
2011. nov. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nos ez előző válaszok felejtősek mind.

A T-nél megfelelő számlamúlt esetén a hűségidő lejárta előtt néhány hónappal már jogosult vagy készülékváltásra.

Ez annyit jelent hogy a jelenlegi díjcsomagod megtartásával új készüléket vehetsz jelentős kedvezménnyel aminek feltétele hogy újból alá kell írni a két évet.

T-honlapján a készülékek árlistáinál van egy olyan menü hogy Vételár készülékváltással.Ha itt belépsz akkor személyre szabottan kiírja hogy mennyiért veheted meg a készüléket.

Én mindig így újítom meg készülékem már több éve.Legutóbb egy KP502-est vettem amiért mindössze 165Ft-ot fizettem.

Kb. két-három hónap múlva ismét jogosult leszek váltásra és már ki is néztem egy szép X8-ast vagy egy miniPro-t.

2011. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és ez a néhány hónap, ez kb hány hónapot jelent ? mert nekem még van hátra kb 7..
2011. nov. 13. 00:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!