Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baj a Nokia 5230as...

Mi a baj a Nokia 5230as készülékkel? Sokan szidják

Figyelt kérdés
azt mondják hibás széria kukába való,szar, stb... én pont ilyen telót szeretnék de most elbizonytalanított a sok negatív vélemény róla,mi a baja ennek a telónak?
2011. nov. 9. 11:32
 1/10 anonim válasza:
Hm...Nekem ilyenem van egy éve...semmi bajom nem volt vele eddig!! És én nagyon szeretem!!!
2011. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Szia! Valóban szériahibás készülék. Ebből a modellből érkezik vissza a legtöbb garanciával javításra. Ismeretségi körömben 3-ból 3 kifújt. Továbbá nincs wi-fi-je, sem GPS-je, így nem sok dologra alkalmas. A kamerája is igen gyenge sajnos, szinte élvezhetetlen képeket produkál. Ajánlom figyelmedbe a Nokia 5800 XpressMusic-ot, árban nincs nagy különbség, tudásukban viszont annál inkább. Mondhatni egetverő a különbség. Persze ez csupán az én véleményem, de nem ajánlom a Nokia 5230-at.
2011. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én is az utolsó véleménye mellett vagyok, nekem volt régebben 2 db 5800-ám is egymás után..(mert ellopták..XD) és tulajdonképpen sokkal többet tud, de ha megteheted, még az x6-ot is megnézheted. szerintem ezek az egyik legjobban sikerült telefonok, lehet hogy sokan szidják a sebességük miatt, de ha belegondolsz, akkor az iphone-oknak nincs stereo hangszórójuk. 5800 elég izmosan szól...5230 az nem tudom, szerintem abból is kispórolták az a dupla hangszórót. nekem most n8 van, de az már más árkategória, viszont imádom :D és ami még a nokia mellett szól, hogy 1 töltéssel átlag feletti ideig bírják...
2011. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Na szóval az 5230 nem szériahibás attól hogy 3 emberre éppen szart sóztak így jártak. Nekem már több mint 1 éve az van és higgyétek el ránéznétek és a gyári telefonokra nem is hasonlít, mert jól lehet testreszabni, "tuningolni". VAN BENNE GPS!! Enyémen 3 fajta gps szoft van. Paraméterekre ugyan az mint az 5800 és az x6. Az 5800 és az 5230 között az a külömbség hogy az 5230 ból hiányzik 1 szalagkábel azért nincs benne wifi. Az x6 azért jobb mert a nagy memóri miatt gyorsabb. Szerintem az a gáz az 5230ban hogy kevés a ram, gyenge kamera, a kijelzőn hát még határkategória. A nagyobb ramon és a gyorsabb procin lehet segíteni. A programok mindent megoldanak. Ajánlom ha tényleg azt akarod, de inkább 5800(a wífi miatt). Az x6 nem ér annyit amenyiért adják.
2011. nov. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
na akkor idáig 2-2 vélemény az állás :D köszi a válaszokat
2011. nov. 10. 01:51
 6/10 anonim ***** válasza:
1. az 5230 nemj szériahibás, és van benne GPS (A-GPS amivel tudod használni az INGYENES Nokia Maps-et)2. nincs benne wifi az igaz. de ezt nem üzleti célokra hanem fiataloknak szánták. másrészt az 5230 2008-2009 környékén jelent meg, ami nem ma volt. a kamerája tökéletesnek mondom (2MPx @30FPS(!) videófelvétellel) nekem 1,5 éve 5230-van egyedül a v40.0.003 szoftver kicsit instabil, de a v20,21 vagy régebbi tökéletes! ha függetlent veszel jól jársz mert akkor a v50.0.001-re is frissítheted ami elég jó. nekem semmi bajom nincs vele.a korához képest szuper telefon! (felbontása 360x640 (nHD), LCD display, közelségszenzora is van,kamerája tökéletes, A-GPS vevő, 434 Mhz proci (ha van kis tudásod tudod overclockolni 800 Mhz-re) nekem a Navis változat van, de ugyanolyan mint a sima csak van hozzá GPS tartó. és nem azért szidják, mert szar, hanem a sok tökkelütött androidos low még sose használt symbiant. amúgy a Symbian 9.4 v5 fut rajta, nem a legújabb S^3, de ettől függetlenül nagyon testreszabható különféle legális trükkökkel
2011. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nyúlós lónyál ***** válasza:

1. Wi-Fi nélkül nem beszélünk okostelefonról

2. A kamerája tökéletes. Ne nevettes. Nem elég, hogy 2 MP-es, de fixfókuszos, ami nem tud éles képeket készíteni. 60 cm-ről közelebbi tárgyak fotózása esetén pedig botrány. Nyilván még nem fogtál komolyabb készüléket a kezedben, ezért írod ezt. Továbbá vaku hiányos, ez mégegy fekete pont. Én szeretem a Symbiant, de véleményem szerint nem sok értelme volt ennek a készüléknek. Nagyon sok alap dolgot kisajnáltak belőle, így amint mondtam, telefonáláson kívül semmire nem alkalmas a navigálást kivéve. Ingyen internet esik, a kamera pedig kritikán aluli. Ezt te is elfogod ismerni, amint láthatod az 5800 fotóid, ami már 3 éves készülék, de sokkal magasabb szinten van.

2011. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igazából tisztában vagyok a tudásával,az 5800ával is, nem is azon van a hangsúly hogy mit tud,hanem azon hogy mitől szériahibás, mi szokott elbaszódni benne? mint pl az LG KP500 telók érintőpanel gondokkal küszködnek 1-2 kivétellel.

szóval érted,mitől hibás ha hibás?

2011. dec. 9. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem értem miért okostelefon, amikor wi-fi-je sincs. Tudtommal egy okostelefon alapja az WLAN, ettől okos elsősorban. És valóban, 10-ből 9 elromlik. Többnyire nem az érintőpanel, a kijelző halálozik el vagy akku/-és vagy/töltési problémák lépnek fel.
2011. dec. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
WLAN még sehol sem volt,mikor az okostelefonok megjöttek.
2011. dec. 9. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!