Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meik telefont választanátok,...

Meik telefont választanátok, és miért? (Mini vagy Ace? )

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Mini vagy Samsung Galaxy Ace?
2011. nov. 11. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább Ace. Gyorsabb processzor, erősebb GPU, nagyobb kijelző. DE!! én ~55-60.000 Ft körül inkább a Motorola DEFY-t választanám. Mintkettőt megeszi, főleg CM7.1-gyel.
2011. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed rá, inkább az ACE. A minivel sincs sok gond, főleg az újabb 2.3.4-es rommal.

egy mini tulaj.

2011. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Defy.

Az Ace nem éri meg az árát, ha Ace kell, vegyél One Touch-t, féláron ugyanazt tudja.

2011. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jolinar, Jolinar...


Megint beleléptél a lecsóba a Telenor Alcatel Onetouchal...

Én még mindig Témobilos vagyok... Még mindig garanciavesztéssel jár a függetlenítés...

2011. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor vegyen egy Alcatel One Touch 990-et ez zsír ugyanaz mint a telenor csak függetlenül is lehet venni!
2011. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

@18:16

Sokadjára is elmondom, hogy visszaállíthatod a gyári romot és marad a garancia. Nem beszélve arról, hogy függetlenül is veheted.

2011. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valóban a DEFY-t lenne érdemesebb venni. Ugyanannyiba kerül és agyonveri az Ace-t. A Mini nagyon gyenge darab.
2011. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Rendben,köszi mindenkinek,de az a kicsi gond hogy a 2 közül kéne választani...

De valahogy mégis a Mini felé hajok,mivel az Ace -ról sok kritikát hallottam,a képernyőjére,alakjára,anyagára,túlmelegedésére töltés közben,főgombok láthatatlanná válása miatt...

2011. nov. 12. 10:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, viszont a Mini mindenben rosszabb. Hiába gyenge az Ace képernyője, a Mini-é rosszabb. SOKKAL ROSSZABB, szinte ŐSKÖVÜLET!!! Az a készülék már 3 éve is elavultnak számított volna, meg ne vedd. Az Ace-nek semmi baja működést tekintve, nem szarakodik. És összerakva is jobban van az Ace. A Mini csupán telefonálásra van. Akkor már inkább Gio, mert a Mini nagyon alap.
2011. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát még gongolkozom,mert nekem csak telefonálásra zenehallgatásra meg kicsi netezésre kéne csak,de kösz a tanácsokat :)
2011. nov. 12. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!