Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A ZTE Skate milyen telefon?

A ZTE Skate milyen telefon?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet de nem tudom hogy megéri e?
2011. nov. 11. 19:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
37%
Helló. nagyon jó, ha a zte blade tetszett ezt egyenesen imádod. hibák nagy részét kijavították, egész kellemesen viszi a droidot. most szeretnék venni egyet magamnak én csak ajánlani tudom.
2011. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

"egész kellemesen viszi a droidot."


Ja, de, ha néhény játékot, alkalmazást teszel rá, baromira be tud lassulni. Inkább egy armv7 procit tettek volna bele, mint a kijelzőt növelték volna 4.3-ra.


3.7 collal és egy armv7 procival nagyon jó lett volna, de így...

2011. nov. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :) És nem hiszem hogy fogok sok játékot tenni rá... nekem elég a zene, hogy van hozzá vaku, meg hogy lehet rajta facebookozni és nem annyira drága mint a többi android XD
2011. nov. 12. 09:31
 4/34 anonim ***** válasza:
úgy bírom hogy mindenki elvan szállva a 7es procitól oké erősebb de érdekes egy évvel ez elöt elég volt gyan ez a proci láttam rajta igo-t is és kellemese vite azt is lassabban tölti be tény de sztm nem tré a cuc. Ezek szerint te minden évben újabb telót veszel , hogy te lehess a leggyorsabb? A kérdésre vissza térve bőven meg éri de ha olcsó droidos cuc kell vakuval ez megteszi bőven.
2011. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Én bocsi... 5 éves a telefonom nyikorog amikor kinyitom a billentyűzet szar... tehát bocsi! :@ én meg ezt bírom hogy nem ismerik az embert és máris ítélkeznek felette
2011. nov. 12. 19:06
 6/34 anonim ***** válasza:
nem a kérdezönek szántam a szidásos részt ne haragudj oda irhatam volna.
2011. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Akkor jó :) Viszont akk én bocsi
2011. nov. 13. 11:00
 8/34 anonim ***** válasza:
El van felejtve igy láthatlan ban. :P
2011. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

"nekem elég a zene, hogy van hozzá vaku, meg hogy lehet rajta facebookozni és nem annyira drága mint a többi android XD"


Ja, de ugyanennyibe kerül pl. az xperia mini, ami már armv7-es, sokkal jobb a kamerája, vakuval hd videófelvétel és gyorsaz egész teló, mint a hétszentség.

A skate-t akkor vedd, ha kell a nagy kijelző, különben sokkal jobb választás az xperia mini.

2011. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

"És nem hiszem hogy fogok sok játékot tenni rá... "


Nem csak játékot lehet rá rakni, a skate-n pl. flash player sincs, mert nem támogatja az adobe az armv6-ot...

2011. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!