Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A ZTE Skate milyen telefon?

A ZTE Skate milyen telefon?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet de nem tudom hogy megéri e?
2011. nov. 11. 19:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek szerint te minden évben újabb telót veszel , hogy te lehess a leggyorsabb?"


Nem nekem szólt, de én pl. nem veszek minden évben újat, de ha igen akkor már nem egy elavultnak számító architektúrás telót fogok venni, csak azért, mert nagy a kijelzője. Én azért egy kicsit a jövőre is tekintek új teló vételekor és a jövő az nem az armv6.


Főleg, hogy az 50-60 ezres kategóriában egy csomó teló van ami armv7, motorola defy, xperia mini, xperia mini pro, huawei ideos x5 pro és így tovább.

2011. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Nekem Orange Monte Carlo/Skate van, pár hette vettem ki.

Meg vagyok vele elégedve, Nekem nem a gyorsaság szamitott...

Amennyi pénzt rá tudtam szánni, nekem tökéletes, szép :)

Amugy Se Arc, vagy Neot vettem volna..

2011. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 laylessza ***** válasza:
30%

Orange monte carlom van :) volt a kezembe se mini pro

semmilyen gyorsasagi kulonbseget nem ereztem a ketto kozott

a zte skate(orange monte carlo) nagyon szépen fényképez! nem akadnak rajta a dolgok a kijelzoje sokkal szebb mint a se mini pro! a szinek sokkal szebbek osszehasonlitottam,a kontrasztot nagyon szépen fel lehet rajta huzni telleg szép en csak ajanlanni tudom tobb jatekot probaltam rajta ja es lehet ra flasht tenni :) szoval igy :)

2012. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Mi van nem megy úgy a skate, mint a Blade és most itt fényezed a xart?


Adott volna ki az istenített gyártód normális (armv7) processzorral, de kisebb kijelzővel telefont.


Annyira nem hülye egy ember se, hogy elhigyje egy armv7-es proci (xperia mini) és a skate között ne legyen különbség sebességben.

2012. febr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Optimalizäläs kérdése az egész...
2012. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy optimalizálás, de attól még egy armv7-es telóval sose fogja a skate felvenni a versenyt...


Ez már nem az a világ, amikor a blade olyan telókkal volt hasonló áron, mint pl. az x8...


Elszúrták ezt a telefont, mert csak arra mentek, hogy beleraktak egy baszott nagy kijelzőt, mert úgy gondolták a blade sikere után megtehetnek bármit...

2012. febr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Xperia Mini Pro
2012. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Az xperia mini pro jobb, mint a skate, de akkor inkább SE Live vagy alcatel OT 995, ha nagy kijelző kell.


Igazából a skate-et itt baxták el, hasonlóan az ot-995-höz egy kibaxott armv7-es procival kellett volna kiadni...

2012. máj. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 kdragon válasza:
ne baszogasd azt a szerencsetlen telefont, nekem is olyan van es amitol nagy a kijelzoje attol meg jo android 2.3.5 !!........ vegyel olyat megeri!!
2012. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Skate-t vegyen?


Olvastad a kérdés kiírását mikor volt? Több, mint fél éve...

Azóta már ott az alcatel ot-995, ahhoz a skate sehol sincs.

2012. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!