Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudnék iPhone 4GS (16GB)...

Hol tudnék iPhone 4GS (16GB) -ot venni részletre, tarifák nélkül?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
1. iPhone 4GS-t sehol se kapsz csak S-t. 2. független kéne?
2011. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
0%
4gs-t Sehol. 4-et, vagy 4s-t, és media, saturn, ilyen helyenekn. de minek neked Iphone, ha nem tudod kifizetni egybe?
2011. nov. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

11-12 23:38


neked minek lakás, kocsi, stb... ha nem tudod kifizetni egybe??????????? okos gyerek.

2011. nov. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Egy telefont ne hasonlíts össze egy lakással. Amúgy ha érdekel, a kocsit kp-ra vettem, nem hitelre. A telefonomat kp-ra vettem, nem hitelre. Akinek ilyen kaliberű telefon kell, annak pedig van rá pénze...
2011. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bujtogató válasza:
Rohadtul semmi közötök nincs hozzá, hogy miért akar részletre venni, csak annyi dolgotok volt, hogy megmondjátok neki hol lehet. A szarabb anyagi helyzetűek is akarhatnak jobb telefont.
2011. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

kedves BP1985

érdekelne, hogy mi a foglalkozásod, hogy ekkora a szád.

igazad van, végülis a hitel teljességgel fölösleges dolog, meg mindenféle részletfizetési lehetőség...

rohadjon meg aki nem keres 300 ezret havonta, és ne is jusson hozzá semmihez ami drágább... elvégre az apple neme ttől lett világhírű....

képzeld nekem is iphone-om van, és tökéletességgel kihasználom, használtan RÉSZLETRE vásároltam mert még 60ezret sem tudok kipengetni egyben suli melletti diákmunkából 450-es órabérrel, szörnyű igaz?

mire használom:

elmail

zenehallgatás

dokumentumkezelés/megosztás/szerkesztés

FTP-kezelés

PHP puska CSS3 puska HTML5 puska

közösségi siteok, appok

olvasás

hírolvasás

blogírás

grafikus programok

ébresztőóra

kikapcsolódás: játékok

GPS tehát navigáció

internetezés

kapcsolattartás

fényképezés

videózás

jailbreakelt függetlenített telefon


el tudom képzelni, hogy te mennyire használod ki, ha ilyenekből itéled meg az embert, hogy részletre veszi...

ismerek olyat aki azon kívül h telefonál vele, fingja nincs róla mire jó vagy mi fán terem, és egyben kifizette függetlenül viszonteladónál.... drágábban mint pl iponban...

Kérdezőnek: iPon-ban hitelre 45%-os THM-el megvásárolható függetlenül a legújabb modell 16BG-os változata!!

2012. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!