Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik az a használt legolcsób...

Melyik az a használt legolcsóbb mobil jelenleg, ami használható GPS-ként netkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen a legtöbb symbian-os telefon, csak kell hozzá venni egy külső gps vevőt. Én Nokia E51-el navigáltam vidáman, de ismerős N73-assal ugyan úgy használta és tökéletesen működött neki.
2011. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lényegében mindegy milyet veszel, csak okostelefon legyen és legyen benne gps. Utána már lehet rá telepíteni olyan navigációs programot amihez nem kell net. Androidos telefonnál pl. igo, sygic aura, Windows Mobile-os telóknál pl. igo, Symbianos Nokiáknál meg ott az alap Ovi Maps.
2011. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kérdésem arra irányult, hogy melyik telefon használható GPS-ként. Külső vevő nélkül.

Egyébként már találkoztam olyan telefonnal, amin nem ment a GPS Internet nélkül...

Konkrét típust esetleg valaki tudna ajánlani? Köszönöm.

2011. nov. 13. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdésedbe nem írtad bele, hogy külső vevő nem jöhet szóba. Mellesleg nem értem az ellenérzéseidet, a külső vevő kb. gyufásdoboz méretű és 3-5ezer forint körül kapható.


Típus: bemész a kedvenc szolgáltatód honlapjára és rászűrsz az akciós készülékekre aztán kiválasztod a legolcsóbb androidos készüléket, ugyanis az összes androidos készülékben van gps. Mivel ez mindig változik, ezért ha leírja neked valaki, hogy most melyik a legolcsóbb holnap már nem lesz érvényes.


Ugyan ez érvényes az általad keresett használt készülékre is, mivel az árak napi szinten változnak.


Parancsolj, ezt viheted azonnal 13ezerért:


[link]

2011. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként már találkoztam olyan telefonnal, amin nem ment a GPS Internet nélkül...


Az igen érdekes, mert a GPS-hez nem kell internet. Vannak ezek az agps-ek amiket mostanság építenek be a telefonokba, ezek való igaz használnak netet a gyorsabb műhold eléréshez, DE ez kikapcsolható és úgy működik mint egy sima mezei gps vevő mindenféle netes kapcsolat nélkül is. A navigációs program használhat még esetleg netet (ezek az online navigációs programok) pl. google maps, de nyilván ha nem akarod nem kell ezt használni. Le lehet őket cserélni más programra, ami nem használ netet.

2011. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!