Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c70-00 lefagyásra...

Nokia c70-00 lefagyásra valaki segítség?

Figyelt kérdés
Nokia c70-00 telefonom bal felső sarkában naponta többször is előjön 1 kis ablak amibe az van írva, hogy kapcsolat sikertelen. Kb.: 2 mp-ig jelenik meg utána eltűnik megint 3 mp után előjön, és ezt csinálja 3-4 percig addig meg nyomkodhatom a menü gombot, érintőt, lezáró gombot semmit sem tudok csinálni amíg abba nem hagyja... ha közbe hívnak még a telefont sem tudom felvennni, de közben van térerőm, a wifi meg a net sem megy minden kivan kapcsolva. Régebben is csinálta ezt csak akkor nem fagyott le utána 2-3 hónapig egyáltalán nem csinálta most meg nem rég megint előjött csak már le is fagy közben. Már kerestem a beállításokban, de sehol nem tudom kikapcsolni. Valahol kilehet vagy mit lehet ilyenkor tenni? Esetleg az cseréltessem vissza a telefont 1 újra?
2011. nov. 16. 23:07
 1/1 bp1985 ***** válasza:
A symbian műve. Sw frissítést kell csinálni.
2011. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!