Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi motiválja az iPhone fanboyo...

Mi motiválja az iPhone fanboyokat? (lent)

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem, hogy rengeteg, nem is ájfónnal kapcsolatos kérdéshez írnak iPhone fanboyok.

Most például kérdezi a srác, hogy jön-e Galaxy Note-ra ICS, válasz: vegyél iPhone-t.

Mit éreznek ezek az emberek? :D Esetleg fizetik őket ezért, vagy csak nincs jobb dolguk? :)


2011. nov. 17. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Apuci megvette nekik, és így érzelmileg kötődnek hozzá. Plussz az a divat és a tizenéves divatmajmok azért nyomatják.
2011. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fizetik őket, csak hisznek az igazukban. Ahogy én is ajánlom az aktuálisan legjobb ár-érték arányú telefonokat mindenkinek. Ők is ugyanezt teszik, csak nekik más az értékrendjük.
2011. nov. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%

ti nem néztétek,hogy az iphone 4s az általatok istenített galaxy s2 csúcs 1,2 ghz-s kétmagos prociját a gyengébb procijával,hogy lenyomta?

az ios legalább nem szar be ha valamit pakolsz rá na de android!

s2-ről váltottam 4s-re az s2 kiakadt 400 progitól a 4s nem!

egyébként a note ics kérdésben is én válaszoltam!

2011. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem hiába mondod, kifejezetten nem szeretem az S2-t.

400 progit meg tegyél rá, ha neked jól esik, nekem 60 bőven elég.

2011. nov. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én nem az iPhone tökéletességét kérdőjeleztem meg.

Azt nem értem, miért kell a témához nem kapcsolódóan, indokolatlanul reklámozni az iPhone-t.

2011. nov. 17. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem-e fan girl-ök? :-)
2011. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pont az ilyenek miatt hiszik azt az emberek, h akiknek iphone - uk van azok csak villogni akarnak vele , és h semmit se értenek a telókhoz , és csak irogatnak össze vissza , én nem pofátlankodok sehova, én kihasználom a telefonom adottságait , válaszolok ahol kérdeznek ,, de az android fanboyok (igen ilyenek is vannak) lepontoznak , pedig értelmes választ adok .
2011. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jogos, amit többen írnak...a samu fanok meg milyen jogon szidják az iphone-t? :D nekem egyébként volt már iphone-om is, most samsung omnia7-em van(de lényegtelen)...lehet van egy újgazdag réteg, aki a közértbe is apple logó formájú almát szeretne venni, de azért valaki azt meg is vette, és sokat számít a stabilitás is...nekem ha lenne pénzem, vennék egy 4s-t, és nem pazarolnám note-ra, amit sehova nem tudok elrakni, ha nincs nálam táska, vagy egyéb...a hardver nem minden...
2011. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!