Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen legyen?

Szerintetek milyen legyen?

Figyelt kérdés
A lányomnak vennék telefont karácsonyra valami olyan kéne ami érőtőképernyős meg olyan csúsztathatós billentyűje van meg van rajta olyan vimi vagy mi ?? Olyan 30 ezerben gondolkodunk a férjemmel a lányom 15 lesz én 41/anyuka vagyok
2011. nov. 18. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Miiiivan??
2011. nov. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem wifi-re gondoltál.


Az a legeygszerűbb ha beszerzel pár szórólapot a telefonos üzletekből. "Véletlenül" odateszed az újságok közé. Több ilyen műszakis szórólappal együt kezd el nézegetni és hívd oda a lányod is, hogy keresel benne valamit segítsen mert nem találod. Közben meg mutatod neki hogy ide nézz, tök jó telefonok. Na ekkor elkezdi böngészni, te pedig jó alaposan figyelj melyikre mondja azt hogy tetszik neki.


Én is ilyen cselt vetettem be tavaly. És nagy volt a meglepetés amikor a hőn áhított telefon ott volt a fa alatt. :-)

2011. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sony Ericsson X10 mini pro


Ez pont olyan mint amilyen a leírásodban szerepel bár az árában nem vagyok biztos. Googlézz rá! ;)

2011. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

35 ezerért motorola flipout.

32 ezerért samsung chat 350.

28 ezerért sony ericsson txt pro.

2011. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha tudtok még hozzá 10000-et tenni, akkor Sony Ericsson Xperia Mini a t-mobile-nál neten rendelve...

Ez nem szétcsúsztathatós, de jelenleg a legjobb ár-érték arányú telefon...

2011. nov. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

még egy pár:

24 ezerért samsung B3410

2011. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

37 ezerért lg GW525

29 ezerért motorola EX119

2011. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!