Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 "Siri" nevű alkalmazá...

Iphone 4 "Siri" nevű alkalmazásnál ha magyar dolgokról kérdezek angolul azokra is tud választ adni?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy nagyszerű program, a T-mobile weboldalán olvastam, hogy "a Siri hangfelismerő rendszer magyar nyelven nem használható" Egy demo videóban láttam, hogy egy adott városban éttermeket kerestek rajta(külföldi városban).Ha ezt egy magyarországi várossal kérdezzük meg, akkor is tud választ adni? Remélem érthető volt a kérdés.Válaszokat előre is köszönöm! Üdv,
2011. nov. 19. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Mert Samus beszélős app tudja, akkor a Siri is szerintem.
2011. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet! a Samus-ról nem is hallottam még, utána nézek :)
2011. nov. 19. 18:31
 3/7 anonim válasza:

Persze, attól hogy csak angol,német és francia nyelvű a Siri nem azt jelenti hogy a magyar tartalmat nem jeleníti meg!


Évfolyamtársamnak van,és azzal szórakoztunk múltkor, hogy este nem tudtuk eldönteni hová menjünk, és a Sirit kérdeztük angolul :D Válaszolt persze budapesti kocsmákkal.

2011. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az igen!:D köszönöm a választ!:)
2011. nov. 19. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:
nemigazán, legalábbis mobilarénatv-s adásban kipróbálták, és magyar helyeket nem talált, csak usában. de lehet csak rosszul emlékszek.
2011. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem uccsó jól emléxel.1 hapi ült 1 nagy kanapén és beszélt hozzá:D
2011. nov. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
már van magyar helyismeret? meg is nézem mindjárt..
2011. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!