Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok?

Melyik telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem rövidtávra tervezem a használatát, így a jó minőség, tartósság nagyon fontos.Lehetőleg árban maximum 50.000-ben gondolkodok, de ha muszáj..jobban megérné, esetleg gyűjtök még hozzá. Amik szóba jöhetnek talán : LG Optimus Black, HTC Wildfire S, SE Xperia Ray, Motorola Defy, SE Xperia Live, Samsung Galaxy Ace.

T-mobilenál most elég jó árban lehet megvenni a telefonokat karácsonyi akcióként, így valószínűleg még az idén fektetnék be egy androidos telóra. 2 éves előfizetéssel veszem majd (normál, nem internetes.)


SE Xperia Minit semmiképpen nem akarok, egyáltalán nem tetszik..túl pici és a Defy-ért sem vagyok oda, de azok alapján amiket olvastam, egész jó, csak hát mégis Motorola :S és még bűn ronda iis szerintem.


18/lány


2011. nov. 21. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Xperia Ray. Én mindenképpen azt választanám ezek közül.

Ezért: [link]

Legalább is ha hosszútávra akarsz jó és minőségi telefont.

2011. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A HTC-k híresek a minőségükről, de a Wildfire S már nem igazán ajánlott hosszú távra mint ahogy a Galaxy Ace sem.

Ezek közül szerintem a Ray lenne a legjobb választás. Jó kijelző, jó hardver és lesz rá 4.0-ás android is.

2011. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A live-ot meg akkor ha nagyon fontos a zene. De inkább a rayt ajánlanám.
2011. nov. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
T-Mobile-nál most 54k a Samsung Galaxy S, 2 év hűséggel, részletre is, 0% THM-mel. Messze a legjobb választás ebben az árkategóriában.
2011. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet. A galaxy s tavalyi konstrukció és nincs olyan jó mint a ray. Minőségre sem jobb, persze nem is mondom hogy rosszabb, nincs is olyan jó kamerája annak 5mgp a rayé meg 8.1mgp és nem csak a mgpben jobb hanem jobb képet is csinál és hardverben jobb. Jah és 1000x szebb. És frissíteni is jobban fogják.
2011. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Galaxyt ne vegyél szerintem. Apukámnak volt Galaxy S , neki 3 hónapra rá elromlott,úgy ahogy az én Galaxy 3-om . Mindkettőnél ezek voltak a gondok : Fél nap alatt lemerült,nem érzékelték a töltőt csak usb-t , lefagytak,megszakadtak hívűás közben . stb
2011. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A Samsung már csak név. Minőségre sokkal jobb egy sony nem csak telefonban hanem tv-ben meg minden más elektronikai cikkben megbízhatóbbak.
2011. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mint már írták előttem, Galaxy S.

Egyetlen hátránya a Ray-el szemben az kamera.

Super AMOLED vs LCD kijelző, 8GB vs 300MB belső memória, Hummingbird vs Snapdragon CPU, PowerVR SGX540 vs Adreno 205 GPU.

A kamerán kívül mindenben körberöhögi az SE-t.

Persze ha a kamera a fontos, akkor válaszd a Ray-t.

2011. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A belső memőria mérete elhanyagolható, mert andriodnál lehet sd kártyára is telepíteni ami 32 gigáig megy bele. az amoled meg csak marketing fogás. Nem szebb egyáltalán mint a se legújjabb tft-je kisebb a betekintési szöge is és mesterséges színei vannak azért hiszed azt hogy szebb. Ha ilyen kell akkor ott van a se-ban a Bravia engine. És mivel nincs héltér a kijelző és az érintő panel között sokal jobban látod a kijelzőt erős napos fényben.
2011. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A belső memőria mérete elhanyagolható, mert andriodnál lehet sd kártyára is telepíteni


Bár így lenne. Meg azért nem is minden alkalmazást lehet a kártyára tenni. Nem árt a nagyobb belső memória.

2011. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!