Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE Xperia Mini Pro-t mekkora...

SE Xperia Mini Pro-t mekkora memória kártya kezdi el lassítani?

Figyelt kérdés
Most jött el az a pillanat hogy kinőttem a 2gb-os gyári kártyát és szeretnék nagyobbat, tmobile telefonismertetőjén az van hogy 32gb-ig bővíthető. Az lenne a kérdésem hogy mekkora memória kártya kezdi el lassítani a készüléket? én 16gm-ost szeretnék class 4-est. Haveromnak x10 mini pro-ja van az 16gigáig bővíthető de neki a 8gigás már belassítja. ezért is kérdezlek titeket.
2011. nov. 21. 22:32
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsánat. 16gb (elírtam gm-re)
2011. nov. 21. 22:35
 2/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ez hülyeség. A kártya nem lassítja a készüléket. Egyszerűen csak meg kell nézni a kártya Class számát. Minél nagyobb, annál gyorsabban olvassa a készülék. A Class 4 teljesen korrekt, mindegy hány GB-os. A 16 simán mehet.
2011. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tavaj hatalmas botrány volt a hamisított memóriakártyákból. Azt hitték hogy a se x10mini és mini pro nem bírja a nagyobb kártyát és rájöttek hogy rengeteg taiwani kingstone hamisítvány került be az országba és azt nem szerették a telefonok. A haverod ugyan így szophatta be.
2011. nov. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A class 4-est nem szeretik.
2011. nov. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Nem a Class 4-el van a gond. Sőt, általában 4-eset éri meg megvenni, mert a 2-es már lassú, a magasabb osztályú kártyát pedig nem biztos, hogy kihasználja a készülék.
2011. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

vagyis rakhatok bele akkor nyugodtan 16gb-ot classss 4-esben és nem fogja lassítani a telefont? amúgy csatolok egy linket hogy mit néztem ki, igaz az class 6-os...

[link]

2011. nov. 22. 21:42
 7/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Szerintem gond nélkül. Viszont ha van olcsóbban 4-es, fölösleges 6-osat venni, főleg egy X10 Mini-be, mert úgyis a készülék írja és olvassa az adatokat, és ha nem tud annyit, mint amilyen sebességet a kártya tud, akkor fölösleges kidobni a plusz pénzt a drágább kártyáért. Mellesleg nem ajánlok noname kártyákat. A japán kártyák amik tényeleg jók, de főleg a SanDisk az, amit igazán érdemes megvenni.
2011. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kössz a választ. nekem sima mini prom van, 1gz. leirásban írtam legfellül.
2011. nov. 22. 22:45
 9/9 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Szerintem akkor is elég a Class 4-es kártya. A Mini Pro még nem egy felsőkategória. Neked kell eldönteni, de én inkább csak 4-es, ám annál inkább minőségibb kártyát vennék a 6-os árán, amint írtam, főként a SanDisk.
2011. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!