Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S2 vagy HTC...

Samsung galaxy S2 vagy HTC Sensation vagy iPhone 4?

Figyelt kérdés
Az árán kívül minden szempont érdekel.
2011. nov. 22. 20:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A kijelzőt ki gyártja az IPhoneba? A Samsung. A procit kitől veszik? Samsungtól. Erről ennyit.

Már leírtam ezt 1x , de a samsung kijelzőit is a kínai bözsi , meg a mari gyártja és a kijelzőtől és a procitól nem néz ki máshogyan 1 teló , ennyit erről.

Ja, meg egy videó a karcálló IPhoneról. - ez nem karc teszt hanem drop teszt , és mind a 2 telefont gorilla glass védi , és ha nem akarod a falnak dobálni a telefont akkor semmi gond , ha tudod magadról , hogy kieshet a kezedből akkor meg veszel rá 1 tokot...

2011. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Érdekes. Ha a Samsung-nak van Retina display-e, miért azt az alacsony felbontású retek AMOLED-et teszik minden egyes készülékbe? Hihetőbb lenne, hogy a Sony-tól vannak a kijelzők, az legalább egytől egyig normális.
2011. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Merthát az embereknek különböző az ízlése, nem mindenkinek tetszik az AMOLED, többek között nekem se.
2011. dec. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Igyvan Elöttem szolonak teljesen igaza van ,Retina Display gyönyörű AMOLED meg egy nagy xar...
2011. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Mind3xar inkabb sensation xe
2012. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Utolsó se semmi. A Sensation szar, mert a kétmagos 1.5Ghz-es proci helyett egy kétmagos 1.2 GHz-en ketyegő darab van benne. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt, annyi a különbség. Beszarás!
2012. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!