Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom szinkronizalta a...

Telefonom szinkronizalta a kapcsolatokat a facebookkal, ami nemvis baj, viszont sok ember igy feleslegesen kerult bele a telefonba! Hogy tudom torolni oket?

Figyelt kérdés
tehat az a bajom, hogy olyan embert is beletett a telomba aki feszbukos ismeros, nem tudom a szamat, tehat minek legyen benne a teloba!? csak foglalja a helyet erteletlenul
2011. nov. 23. 09:23
 1/3 anonim válasza:
egyrészt rá lehet szűrni, hogy a facebookos contactokat ne mutassa (kapcsolatoknál menü gomb, és szűrő), másrészt azt is be lehet állítani (legalábbis az én telómban igen), hogy csak a telefonszámmal rendelkező ismerősöket mutassa.
2011. nov. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy offolok


Na én ezért nem vagyok rajta a facebook-on.

2011. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igen nekem is van ilyen

de például tök jónak tartom, hogy akivel tartom a kapcsolatot (legyen 100 ember) annak a képét leszedi mindig és összeszüri az FB profillal

de van további 200 ember aki csak ottvan telefonomba szinkronizálás óta

2011. nov. 23. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!