Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fájlkezelő telefonra?

Fájlkezelő telefonra?

Figyelt kérdés
Nem androidos,érintőképernyős telefon,240x400-as felbontással,esetleg valamilyen fájlkezelőt tudnátok,amivel meg tudom keresni az adataimat,és meg tudom nyitni,és esetleg ilyen plusz funkcoikot is lehetne mint pl. külkdeni vagy hasonlo :)

2011. nov. 23. 13:22
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmi fájlkezelőt csak nem androidra hanem jar formátumban nem lenne rosz,és esetleg magyart de ha nem az az se baj az az utolsó már :D
2011. nov. 23. 13:30
 2/6 anonim ***** válasza:

Mini commander

[link]


Nem tudom mennyire lesz jó érintőképernyőre, de működnie kell.

2011. nov. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz ment a zöld,megprobálom még találtam az előb egy Ultra File Managert azt is kiprobálam aztán meglássuk :D
2011. nov. 23. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
x-plore
2011. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
XploreME!-t tettem rá de ne kombatibilis az érintő képernyével :( 1. egész jo de esetleg ha még más is mert fájt még mindig nem tudok küldeni :(
2011. nov. 23. 14:04
 6/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogytul kicsik a betük jobb lenne valami nagyob ikonformátumu mapák :D
2011. nov. 23. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!