Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon, vagy táblagép?

Mobiltelefon, vagy táblagép?

Figyelt kérdés

Karácsonyra venni szeretnék egy telefont, vagy egy tabletet.

Ha telefon: Samsung Galaxi Mini

Ha táblagép(tablet): Huawei Ideos s7 slim VAGY ZTE V9


Melyiket vegyem meg?


2011. nov. 25. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mire akarod használni?


ha csak netezni akarsz, akkor tábla

ha szeretsz telón beszélgetni, akkor a telefon...

2011. nov. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Nyúlós lónyál ***** válasza:
0%
Mindenképp mobil. Ha több kell, ott a Mini laptop. Ha kevesebb egy okostelefon (bár nem épp a Mini a jó irány). A Tablet egy semmire nem való, fölöslegesen feltalált használhatatlan divatsz@r, már bocsánat a kifejezésért. Valami idióta, életéthalálraunt idióta agyszüleménye.
2011. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Telefon. Nekem volt Galaxy Tab-om és nem való semmire sem.
2011. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy Samsung Galaxy Note!

Ez mind kettőt tartalmazza :D:D

2011. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Én a táblagép mellett voksolok mert tudja azt mint amit az okostelefon (telefonálást leszámítva) csak nagyban, telefonálásra meg úgyis biztos van egy telefonod. Internetezés, játék, email stb... mindenben jobb a tábla mert nagyobb a képernyője ezálta könnyebb a navigálás, szövegbevitel, jobb a felhasználói élmény. Nekem iPad 2-m van (most is erről írok), és maximálisan megvagyok vele elégedve. Az előző vagy nagyon buta vagy hazudik: Vagy csak szándékosan sz@rozza a táblákat irigységből vagy nem tudom miért. Vagy mi az, hogy semmire sem való? Ezekszerint úgy vett meg valamit, hogy nem tudja mi az, vagy mi? Tehát amikor megvette nem tudta, hogy nem való semmire, nem nézett utána annak, hogy egyáltalán mire lehet használni? Hagyjuk már!


Én pl. remek hasznát veszem a suliban az iPad 2-m nek: prezentációk, kiselőadások szövege, videók, képek, internet, számológép stb... néhány tankönyvet nem is kell, hogy magammal vigyek mert elérhető a neten digitális formában (Mozaik kiadó). Tehát szerintem táblagép de TE döntesz!


A Galaxy Note SZERINTEM azért nem jó mert: telefonnak túl nagy, PONT nem férne bele a zsebedbe (lemértem!) vagy egy külön zsebet kell fenntartanod neki tehát kulcs pénztárca stb. egy

zsebbe kerülne, és elég nagy tenyérrel kell rendelkezned a használatához. Táblagépnek meg kicsi, már az első Galaxy Tabot is enyhe túlzás volt táblának nevezni nemhogy ezt! A VÉLEMÉNYEM SZUBJEKTÍV!!!


De ha ezek közül kell válsztanod akkor a Huawei-t válszd.

2011. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Nyúlós lónyál ***** válasza:
0%
Én úgy gondolom egy okostelefon nagyon sok igényt ki tud elégíteni. Aki többre vágyik, annak is hülyeség lenne Tab-ot venni. Vegyen egy Mini Laptop-ot, méretben nagyjából azonos és az ötvenszeresére képes egy Tab-nak. Szóval épp ezért egy teljesen felesleges dolog.
2011. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért megmondanád, hogy mi is az amit egy mini laptop tud, de pl egy Asus Transformer nem?

Egyébként szerintem ha már telefon, akkor a Galaxy Minit kerüld.

2011. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Az előző vagy nagyon buta vagy hazudik: Vagy csak szándékosan sz@rozza a táblákat irigységből vagy nem tudom miért. Vagy mi az, hogy semmire sem való? Ezekszerint úgy vett meg valamit, hogy nem tudja mi az, vagy mi? Tehát amikor megvette nem tudta, hogy nem való semmire, nem nézett utána annak, hogy egyáltalán mire lehet használni? Hagyjuk már!"


Abszolút értek hozzá, jópár laptopom volt már és okostelefonom is. A táblagép telefonnak túl nagy laptopot meg meg sem közelítheti. A iPad2 sem való semmire sem ugyanis egy iPhone 4S felnagyítva tel. funkció nélkűl amit ráadásul macerás hordozni.


Minden tablet a telefon és a notebbok közötti, teljesen felesleges eszköz, semmi más. Értelmetlen pénzkidobás az iPad2-vel az élen!

2011. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy felesleges eszköz akkor minek vetted meg?
2011. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A táblagép igazából semmire se jó igazán. Egy okostelefon mindenre alkalmas, amire egy táblagép, és még telefonálni is lehet rajta, meg elfér a zsebedben. Egy 3.5 collos kijelzőn már nagyszerűen lehet netezni, olvasni. Aki vak az inkább szemüveget vegyen, mint nagyobb kijelzőt!

Dolgozni meg laptopon vagy notebookon ezerszer jobban lehet, mint egy tabon. És a táblát is ugyanúgy külön kell cipelni.

2011. dec. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!