Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tehetem rá a Nokia...

Dorciccaa kérdése:

Hogyan tehetem rá a Nokia C3-as telefonomra az ingyenes facebookot? FONTOS

Figyelt kérdés
Facebookon aktiváltam,mégis ha rámegyek arra az oldalra amit sms-ben küldtek vagy a 0.facebook.com-ra egyből wifi-zni akar és nem enged rá:S fontos lenne! előre is köszönöm
2011. nov. 26. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Telefonon kell aktiválni valami netes szolgálatatást.
2011. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
milyen vagy t-mobile ?
2011. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen,T-mobile-os vagyok! és a netstartot is aktiváltam már a telefonon!
2011. nov. 27. 09:30
 4/17 anonim válasza:

Na ez a kérdés engem is érdekelne, mert épp most akarok Nokia C3-at venni. :)

Az ingyen facebook 3G-vel megy, nem? Én úgy tudom, hogy a C3-ban nincs 3G, de lehet, hogy tévedek.

2011. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 sonyanti válasza:
Szia ha t-mobilos vagy csak annyi a dolgod hogy számítógépről felmész a facebookra ott aktiválod a mobile facebook szolgáltatást...Ez annyit takar hogy megadod a telefonszámod a rendszernek az küld neked egy sms-t amiben van egy link most vagy arról mész fel az oldalra vagy kapsz egy kódot is amit számítógépről az oldalon is megtudsz adni a rendszernek...és már él is a mobil facebook a telefonodon.
2011. nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen ezt már megtettem,de hiába megyek fel arra a linkre amit küldött a Facebook,azt írja ki,hogy nem sikerült kapcsolódni az internetre.És ha beírom hogy 0.facebook.com akkor sem működik:( ..akkor ezekszerint nem lehet rá tenni,de ha valakinek C3-a van és rátudta tenni,az írja le hogyan!:)
2011. nov. 29. 16:01
 7/17 anonim ***** válasza:
3G kell hozzá tudtommal, az van rajta?
2011. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy nincs rajta 3G!

Egyébként kedves Kérdező! Milyen a telefon? Milyen wifizni rajta?

2011. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint nincs rajta 3G..:S

Egyébként a kameráját eltekintve nagyon jó telefon,nagyon jó rajta irkálni,és maga a telefon is jó.A wifi-vel néha vannak gondok,de az is jó:D És amúgy nagyon szép telefon..ráadásul nekem lilába van(külföldi szabvány) de az arany színű is gyönyörű!:))

2011. nov. 30. 15:37
 10/17 anonim válasza:

Mit jelent az, hogy gondok vannak a wifivel? :)

Egyébként ez a 3G-s dolog nagyon zavar engem, ha nem veszem meg, akkor ezért...

2011. dec. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!