Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg (2011 december)...

Nalzsoro kérdése:

Jelenleg (2011 december) melyik a legjobb, Magyarországon elérhető okostelefon?

Figyelt kérdés

Szeretnék idén év végén okostelefont venni, és nem tudom eldönteni melyik a legjobb. Az ár most nem számít, csak az alább olvasható szempontok, és az, hogy itthon lehessen kapni a T-mobile-nál.


1-Egyik legfontosabb a készített fényképek és videók minősége.

2-Másik egy jól alkalmazható határidő napló, Windows OP rendszerem van otthon, és szeretném valahogy a telefonommal neten keresztül összekötni.

3-Üzemidő, kijelző, sebesség, kezelhetőség, elegancia.

4-Zenehallgatás, rádió, internetezés, wifi...


Az elvakult apple/android fanok kíméljenek, objektív véleményekre lennék kíváncsi.


Köszönöm!


2011. nov. 26. 21:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen? Ezt miből szűrted le?
2011. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Én a Nokia-t egyelőre elfelejteném. Nagyon nagyon lemaradt a többiekkel szemben, kell neki egy kis idő, mire felzárkózik. Ugye most áttérnek majd a WP7 op. rendszerre, szóval az lendíthet a dolgon, de most semmiképpen nem ajánlott Nokia-t venni.


Azt lenne jó eldöntened, hogy mi számít jobban, a szabadság, vagy inkább a kötöttség. Az Iphone 4s egy elég jó kis telefon lett, viszont veszett drága, és üzemidőben nem a legjobbak közé tartozik. valamint ez ugye egy kötött dolog, nem alakíthatod ugy ahogy te akarod, nem állíthatsz be rajta akármit, amit csak akarsz. Ennek van előnye is és hátránya is. Ha jobban érdekel, akkor ugy is utánaolvasol, teszteket, összehasonlításokat, videókat. A többi kritériumodra maximálisan megfelel.


Galaxy S II-t szerintem a mérete öli meg... már túl nagy! És ha Android fronton mozogsz, akkor én is azt tanácsolom, mint amit elöttem páran, hogy vagy Motorola Razr R, vagy Galaxy Nexus! Én az utóbbira szavazok és várnék, mert az biztos, hogy amint kijön a legújabb Android, elsöként fogja a frissítést megkapni.


Az Androidroól annyit, hogy sokkal szabadabb a rendszer, sokkal több inden testreszabható és variálható benne. semmilyen megkötés nem kell hozzá, nincsenek külön csatlakozói és olcsóak hozzá a cuccok. Nem kell iTunes, csak felcsatolod a gépre, és már megy is. Egyszerűbb a dolgod vele.


A többit rád bízom! Olvasgass teszteket, véleményeket.


Szerintem 2 dolog alapján indulj el, Android vagy iOS. WP7 még szerintem mindig nem nött fel ezek mellé, azért nem is ajánlom, illetve a támogatása sincs akkora, mint a másik két op rendszernek.


Szóval ha iOS mellett döntöttél, akkor iPhone 4s, ha Android akkor Galaxy Nexus!


Szerintem ezzel a kettövel jársz a legjobban.

2011. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ismét köszönöm a válaszokat. Igen, a Nokiát hasonló megfontolások alapján elvetettem, így csak a feljebb említett 3 telefon maradt. Nem ragaszkodom az iOS-hoz, sőt, nekem a Samsungban tetszik az egyszerűsége, kötetlensége, és erősen hajlok az S II felé, mivel nem tudom, hogy a Nexus mikor jön, nem szívesen várok, főleg, hogy ez karácsonyi biznisz lesz, és úgy tudom, az már elég drága lesz, így az meg lehet hogy kiesik. Azt hiszem mindenképpen el kell mennem egy üzletbe, és megnéznem, mit jelent az, hogy az S II túl nagy, mert ha arra úgy látom, hogy mégis jó a mérete, akkor azt hiszem az lenne a befutó. A HTC-ről nem igazán írt senki, már csak arról kellene némi benfentes infó, de nézegetem persze az összehasonlításokat. Továbbra is köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat.

2011. nov. 29. 12:34
 14/20 A kérdező kommentje:

Egy videó az S II és a galaxy Nexus méretei között. Nagyobb a galaxy!

http://www.youtube.com/watch?v=4kTIMygX0rI

2011. nov. 29. 12:48
 15/20 anonim ***** válasza:
Mind a kettő galaxy xD
2011. nov. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Ezek szerint akkor az Android a befutó. Ez esetben mindenképpen a Galaxy Nexus-t várd meg! A Galaxy S II már nem fog sok frissítést kapni, a Galaxy Nexus pedig, az eddigi tendencia alapján jó ideig megkapja majd elsöként a legfrissebb Androidot! Ugyhogy ha már ennyi pénzt áldozol telefonra, akkor egy olyat vegyél, aminek a támogatása még hosszu ideig tartani fog, szóval hosszabb távon ez kifizetődő lesz!

De szerintem egy Razr R is jobb választás lenne, mint az SII.

2011. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem szívesen vennék motorolát, nem tudom miért, főleg, hogy a t-mobile-nál nincs is. Ez alapján az összehasonlítás alapján pedig nem tűnik sokkal jobbnak a nexus, jóval nagyobb, a kamerája rosszabb felbontású,az aksija sem sokkal jobb, amit elhasznál a nagy kijelző miatt valszeg, szóval a pozitívumok, hogy jobb a képernyő és az android 4, amiről azt olvastam itt ott, hogy lassan elérhető lesz elvileg S II-n is. [link] Természetesen nem kötözködni szeretnék, csak eszmét cserélni:)
2011. nov. 29. 15:09
 18/20 anonim ***** válasza:
Pedig a Motorolának most sokan nagy jövőt jósolnak, mivel úgy néz ki, hogy a Google felvásárolja, ebből adódóan valószínűleg elég hamar fogja megkapni a legújabb frissítéseket. T-mobilhoz is megérkezhet hamarosan szerintem, ha van eszük, karácsonyig biztos.
2011. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 peterjkl válasza:
Hát ha a legjobb kell akkor a samsung galaxy note a nyerő kijelző, processzor, és a kamerája is csodás. Viszont az iphone 4s messze a legjobb minőségű képernyővel és legtöbb funkcióval rendelkezik mivel az appstore 1000-szer jobb mint az összes többi ez mint mennyiségben mint a benne lévő alkalmazások minőségében a legjobb. Nálam ez a 2 a legjobb ezek után van a htc rezound, a Motorola DROID RAZR XT912, az LG Optimus 4G LTE és a nokia n9 akárki akármit mond nagyon jó szóval ez még toplistás.
2011. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Kaputelefon.
2020. dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!