Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 fuggetlenitesre mik...

Dara1129 kérdése:

Iphone 4 fuggetlenitesre mik a lehetosegek?

Figyelt kérdés
Vettem egy T-Mobilos Iphone 4-et hasznaltan, iOS 5.0 van rajta. Holland kartyat szeretnek beletenni. Vagy esetleg holland T-Mobilos simmel is mukodik? Magyarorszagon T-Mobilnal allitolag 20-25 ezer forint a simlock. De az kesz rablas. Ha lenne kedvezobb lehetoseg annak nagyon orulnek :) A valaszokat elore is koszonom!
2011. nov. 27. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
gevey
2011. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem mpndtás Gevey SIM, vagy JailBreak
2011. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*mondta
2011. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazsag szerint voltam hasznalt mobil boltban es ezt ajanlotta a srac is, aztan rendelt egyet nekem haverom ment le erte es azt mondta neki az elado, hogy benezte, mert csak iOS 4-re jo az. Ez lehetseges? :S
2011. nov. 27. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
ja...downgrade-eld a telót
2011. nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Huh csak en annyira nem ertek ehhez igazsag szerint, ezert is itt tettem fel a kerdesem :) a downgrade az mit takar pontosabban? :$
2011. dec. 3. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!