Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az iPhone 4s készülék...

Ellopták az iPhone 4s készülékem! Mit tehetek érte?

Figyelt kérdés
Persze le lett tiltva a kártyám, rendőrségen bejelentettem, onnan mentem a t-mobile-ba a jegyzőkönyvvel, ha mázlim van, és új sim-et tesznek bele, IMEI szám alapján megtalálják... Ennyit tudok.. Valaki valami újat tud mondani? Ki lehet süttetni? Ha igen, az által még megtalálhatják, vagy nem? Mit javasolsz?
2011. nov. 28. 22:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hát sanos marad a reménykedés.

A rendőrséget meg lehet szidni, stb, de nem lustaságból nem keresnek rá imei alapján, hanm mert ahhoz miniszteri szintű engedély kell, vagyis olyan nyomozásban lehetséges, mint több milliárdos drogmaffia, sorozatgyilkos, terrorista. Ezt a módszert tehát el is felejtheted. :S

Ha véletlenül elkapnak egy bandát és még náluk van a készüléked, lefoglalják, akkor megnézik a készülék imei számát, megnézik a bejelentéseket, és ha köztük van, szólnak. Ebben bízz. :S

Esetleg marad az, hogy lealacsonyodsz, és elmész a feketepiacra, meg az ilyen sötét ügyletek helyszíneire, és megpróbálod megtalálni és visszavásárolni - ezen buksz pénzt, persze, de ha a rajta lévő adatok esetleg fontosak, jobb ötletem nincs. :S

2011. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nos... Voltam rendőrségen, a feljelentéssel a t-mobile-hoz mentem. Ez alatt a pár nap alatt volt aki hülyeséget mondott, volt aki igazat. T-mobile be tudja háromszögelni a telefont, ha valaki beletesz egy kártyát, lehet az feltöltős is. Szól a rendőrségnek, de nyilván az nem fogja azon a területen elkezdeni ellenőrizni az embereket egyesével.. Van esély, de kicsi... Az iPhone agyába bele tudnak nyúlni, sőt az IMEI számot is át tudják ütni.. Ha ez történik, bukta.. Ha van is rajta find my phone, aki ért hozzá, kinyomja... Szóval az esély az nagyon kicsi... A telefonomat tegnap visszakaptam. Nem a rendőrség által, és nem is fizettem érte. Rohadt nagy mázli... Holnap megkötöm rá a biztosítást a T-mobile-nál, amit akkor fel kellett volna ajánlaniuk, amikor megvásároltam...
2011. dec. 2. 20:37
 23/24 anonim válasza:
Hogy lett meg a telefonod? Nekem is ellopták az iphone 4-em, kérlek írj minél hamarabb :(
2011. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy csak most.. Egy ismerős hozta vissza.
2012. jan. 5. 21:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!