Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták az iPhone 4s készülék...

Ellopták az iPhone 4s készülékem! Mit tehetek érte?

Figyelt kérdés
Persze le lett tiltva a kártyám, rendőrségen bejelentettem, onnan mentem a t-mobile-ba a jegyzőkönyvvel, ha mázlim van, és új sim-et tesznek bele, IMEI szám alapján megtalálják... Ennyit tudok.. Valaki valami újat tud mondani? Ki lehet süttetni? Ha igen, az által még megtalálhatják, vagy nem? Mit javasolsz?
2011. nov. 28. 22:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
22.52-nek. Sajnálom, hogy így jártál, egy másik telefonomat szintén ellopták, és a tolvajjal volt egy közös ismerősünk, aki visszaszerezte nekem. Na ehhez mekkora mázli kell?? Persze nem árulta el, hogy ki lopta el.. Egy másik ismerősömnek a 3-as iPhone-ját lopták el, bejelentette, és igaz, hogy el telt fél év, de a rendőrség megtalálta az azonosító alapján. Éppen ezért érdemes minden szálat megmozgatni... Tudom, hogy kicsi az esély, de azért annál nagyobb érték, hogy egyszerűen lesz*rjam...
2011. nov. 28. 23:21
 12/24 anonim ***** válasza:
amikor set up olod a telefont , akkor ottvan a bekapcsolási lehetőség ,és asszem alapból on - on volt , és azthiszem az apple id - el tudsz bejelentkezni a www.icloud.com ra ,és ott a find my iphone , próbáld meg
2011. nov. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Köszi, írtam privát levelet..
2011. nov. 29. 01:17
 14/24 anonim ***** válasza:

imei alapjan akkor talaljak meg,ha valaki olyan elofizeteses kartyat tesz bele ami a sajat nevere szol es azon a cimen is tartozkodik mondjuk.

de ha van egy kis esze a "tolvajnak" akkor mar reg eladta,tehat hercehurca.

a keszulek lehet,hogy meglesz,de semmi tobb.

2011. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Magyarul ha egy egyszerű feltöltős kártyát tesz bele, akkor nem lesz semmi...?
2011. nov. 29. 15:08
 16/24 anonim válasza:
0%
Igen mindez jó csak a gond szerintem egyvalami VIGYÁZZ A SAJÁT CUCODRA hol tartotad talán a kezedbe balfék
2011. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Vigyázhatok, ha valami senkiházi ügyesen kizsebel. Amúgy te minden cuccodat a kezedben tartasz, te idióta? Ha meg ilyen okosnak képzeled magad, hogy belepofázol, akkor legalább helyesen írnád le a semmit mondó gondolatodat. Ez a mentalitás jellemzi az országot, én azért a telefonért megdolgoztam, ellopja valami tetű, és nem a tolvajt szidják, hanem irigyek az emberek.
2011. nov. 29. 15:52
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Öregem, remélem, hogy meglesz a telód. Nekem egyszer az egyik barátomnak lopták el az Xperiáját, és azt hiszem, hogy meg is lett neki, de nem tudom, hogy hogyan. Minden szálat mozgass meg!
2011. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom kikapcsolt állapotban lévő iphone keresésénél nem jó a find my iphone...


Amúgy ha bemésza szolgáltatódhoz akkor le tudják nyomozni, és rendőrségnél bejelented...

2011. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 bp1985 ***** válasza:

Amúgy ha bemésza szolgáltatódhoz akkor le tudják nyomozni, és rendőrségnél bejelented...


A szolgáltató nem tud telefont bemérni. Tisztába kéne lenned a dolgokkal. A rendőrség mérheti be, de nem lopásnál, hanem rablásnál, gyilkosságnál, stb. De azt is csak akkor, ha bírósági végzés van róla...

2011. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!