Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb mobil most a...

Melyik a legjobb mobil most a piacon?

Figyelt kérdés

Kérdem azért is, mert most jelent meg a Nokia Lumia 800 (igaz nálunk még nem kapható), meg rengeteg telefon van, de vajon van-e olyan, ami veri az Iphone-t?

Azért kérdem, mert most készülök vásárolni, és a legjobbat szeretném megvenni.


2011. nov. 29. 22:22
 151/181 anonim ***** válasza:
16%
Hulkminator te akkora egy ba**asz vagy iphone egy rakás kaki nem érdekel mit ugatsz s2 sokkal jobb telefon nekem volt iphone 4s em úgy hogy rohadtul nem irigykedek de mikor kijött egyből megvettem nem kellet sok és odaadtam tesómnak és vettem egy s2 hát szerintem lényegesen jobb az s2 és az hogy itt röhögsz rajtunk mert vettél egy olyan hulladékot és azt hiszed hogy az a legjobb mert nem még nem fogtál más telefont a kezedbe de nem is ez a gond hanem egyszerűen tenyérbe mászóan idióta nyomi vagy és azt hiszed hogy csak neked lehet igazad
2011. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/181 anonim ***** válasza:
77%
bocs előbbiért kicsit felb@sztam az agyam így átgondolva nem annyira fos az iphone mert elég jó de itt Magyarországon az iphone nem igazán menő mert sok mindennel nem kompatibilis USA ba pl lehet hogy csúcs
2011. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/181 A kérdező kommentje:
Igen, valóban. És hát mondva valóban nem várhatjuk el, mint egy fényképezőtől, de ott már igen komoly teljesítmény van. És hétköznapi fényképezésre jó ez. Ha pedig kirándulni megyek valami szép helyre, naná hogy viszek kamerát, de Budapesten ne nézzen mindenki turistának :)
2011. dec. 12. 00:14
 154/181 anonim ***** válasza:
64%

21:39

elég nagy ócska telefonod van ,de menő vagy így is xdddddddd.....és igen röhögni tudok az ilyen droidokon mint te.....szerintem elég nagy lüke aki nem veszi észre hogy mennyivel jobb a szifon...de látom mindig azok ugatnak akiknek ilyen androidos samsung bovli telefonuk van.....VAU VAU HOL A HELYED TE DROID? OTT !!

2011. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/181 anonim ***** válasza:
63%
Hulkminator jól sejtem, hogy 8 általánosnál nem nagyobb az iskolai végzettséged?
2011. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/181 anonim ***** válasza:

21:39

MID VOLT NEKED ? 4S ?

jó jó jó tudom .....ahha persze ..RELAX RELAX

2011. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/181 anonim ***** válasza:
ez hogy jön ide ? talán szar a helyesírásom ? AGYAS ...
2011. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/181 anonim ***** válasza:
A primitív stílusból következtettem, nem a helyesírásból.
2011. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/181 anonim ***** válasza:
elég sok hülye van itt ...megvan az oka
2011. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/181 anonim ***** válasza:
Csak azért hülyék, mert nem értenek egyet, és nincs szükségük egy túlárazott iPhone-ra? Csakmert valakinek nem tetszik, még nem kell lenézni. Még jó, hogy nem minden embernek van egyforma ízlése... Az iPhone jó, de az árát nem éri meg, ilyen egyszerű.
2011. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!