Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb mobil most a...

Melyik a legjobb mobil most a piacon?

Figyelt kérdés

Kérdem azért is, mert most jelent meg a Nokia Lumia 800 (igaz nálunk még nem kapható), meg rengeteg telefon van, de vajon van-e olyan, ami veri az Iphone-t?

Azért kérdem, mert most készülök vásárolni, és a legjobbat szeretném megvenni.


2011. nov. 29. 22:22
 171/181 anonim ***** válasza:

Modern Combat 3 az király :D

Sandboxba GTA marad a király :D

2011. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/181 anonim ***** válasza:
41%
Nehogy IPhone-t vegyél! Nem éri meg azon az áron! Bár mondjuk nem tudom hogy mennyit szánsz rá... De ha "olcsóbb" kell: ZTE Blade. De a MINI nevű telók mind lebutított változatok, azok fele olyan jók sincsenek mint az eredeti változatuk, pláne nem veri az IPhone-t... HTC HD-s telefonjai... na az nagyon jó, veri az IPhone-t.. ;)
2011. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/181 anonim ***** válasza:
58%
Samsung Galaxy Note
2012. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/181 anonim válasza:
57%
Akkora b****k vagytok mert az a samsung jet nézzétek meg de tök mind1 am sztem meg a nokia x3-02 meg a ZTE Blade am az meg nagy h****ség h nokia nem lehet a legjobb és az is h az Iphone a legobb nem éri meg az árát sík h***emeg miden közismert tény h a nokia a legjobb telefon márka ami létezik......
2012. márc. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/181 anonim válasza:
offfffffffffffffff akkora bar******t h az Iphonét nem veri sewmmi az akkora h***eség mint h én fiú vok (12 éves lány vok)majdnem minden t4ló veri olyan hülye mint a sz*r
2012. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/181 zsssssss válasza:
Szerintem is Note-ot vegyél,vagy s2-t. Hulkminator,rajtad tényleg látszik,hogy nincs sok eszed. Azért fikázol másokat mert nem akarnak,vagy nem tudnak kifizetni ennyi pénzt egy agyonreklámozott telefonra? A helyesírásodat elnézve te sem olyan munkát végzel amiből iphone-ra tellett volna. Tehát,ha teljesítmény akkor csak az előbb írt két teló jöhet szóba. Meg ha már ennyit adunk telefonért,akkor lássuk meddig tartanak a minőségi anyagok,amiért drágább az iphone: http://www.youtube.com/watch?v=yng6e5mkJjQ
2012. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/181 anonim ***** válasza:
Úristen.. szörnyű látni, hogy kik is járnak ide valójában..
2012. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/181 anonim ***** válasza:

04-03 18:44

Nem a helyesírásról kell mindenkit megítélni ,a másik meg az :hogy ne érdekeljen téged ,hogy nekem honnan van pénzem rá ...ám igazad van nem vagyok egy tanár (aki biztos anyit keres , hogy tudjon venni iphonet,pedig jó a helyes írása !!!meg ügyvéd se ,de te se !!!!!!!OMG ) ,szval kusolj kis ember ,amúgy meg nem érdekel ,h kinek milyen telefonja van ,de azt tudom h az iPhone a jobb,pedig van itthon közel azonos értékű androidos telefon is.LEGYETEK BOLDOGAK AKÁRMILYEN TELEFONOTOK IS VAN ...

2012. ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/181 anonim ***** válasza:

Ám megsúgom hogy nem a tökéletes helyesírasoddal fogsz tudni sok pénzt keresni.

...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2012. ápr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/181 anonim válasza:
Iphone 4 es 5 ,nagyon szupi telok,csak kicsi a kijelzojuk.de attol fugg,mire akarod hasznalni.nekem kicsi ezert nekem jobban tetszenek a htc-k,foleg most a htc one x.
2012. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!